Коментари - Олимпийска лудост на старта: ВАР отмени гол и промени резултат 90 минути след мача (Обновена) | corner.dir.bg
назад

Аржентина изравни драматично в 106-ата минута срещу Мароко за 2:2, но това не бе краят на екшъна

Обратно в новината
| Редактор : Динко Гоцев

Коментари - Олимпийска лудост на старта: ВАР отмени гол и промени резултат 90 минути след мача (Обновена) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 10

Наглоста на букитата няма край.Затова "успехите"на западните клубни и национални отбори могат да си ги сложат в кенефа

Джендърски измишльотини. Затова изгониха Путин от Олимпиадата. След като на 6-годишните вече им сменят пола, започнаха и със соросоидски изпълнения с футбола.

Това е брутално. Чух че вар съдията на таьи среща е от Тайланд. Там защото са висша футболна сила. И много разбират от футбол. Това започва с вкус на кисел аматьорски буламач

Некой ще гризе дървото ! Това са букмейкърски трикове .

"новина от типа "брейкинг"" Амейзинг стайл, браво на ДИР!

Вар реши, че има дузпа на полуфинала с Италия 94та година. Гонзо е в екстаз. България на финал!

Това вече си смърди на намеса на букмейкърите. Много жалко, че започва да става по все по-нагъл начин….

Футболът е напълно излишен в олимпийската програма, както и доста други спортове.

Тотаджиите като са видели що пара трябва да се изплати на игралите този мач ,,Хикс",съвсем резонно са се обадили че не им харесва резултата.Единствените загубили са както винаги баламурниците които са си заложили парите.Банката винаги печели,иначе нямаше да има банки.Едно нещо ако не е печелившо,то няма как да съществува.