Коментари - Дузпа и играч на Левски спасиха световния шампион | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе, ние с вас журналистите май не сме гледали един и същи мач! Първо, Франция не игра с всичките си титулярите, имаше доста контузени и идеята беше да се разиграват резервите. Мбапе влезе едва в 64та минута, заради съмнения за контузия. Второ, въобще не владяха играта французите, точно обратното, до влизането на Мбапе! Трето, топката не се удари в крака на Холмар при автогола, а в гърдите/ рамото! Толкоз! Другия път питайте като не знаете!

Ако внимателно гледате последните 10 минути от мача не може да не забележите ролятта на съдията за равенството на мача. Де факто французите играха с 12 души, ако броиме и съдията, който допринесе значително за измиването на срама за световните шампиони.

До 86мин. да водиш с 2:0 и да не победиш означава само едно- евроидиотизма е заразен-Пихванало го е момчето при присоя си в лефски.