Фантастичен гол донесе първите три точки на ЦСКА

Обратно в новината

Коментари - Фантастичен гол донесе първите три точки на ЦСКА | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

С ТАЗИ ИГРА-ТОЛКОЗ И ТОВА Е МНОГО, ЕДИН ЕДИНСТВЕН ГОЛ!!!МАЛИИИИ,ЧУДО НЕ ВИЖДАНО!ГОЛЯМААА ПОБЕДААА!!!ЧУДОТО НА СВЕТА!ДО НИКЪДЕ НЕ ЩЕ ДА ЦТИГНЕМ!!!

Kalin

Чудото би Лудоогорец и то доста убедително

ЦСКА ми беше любим отбор от дете, но намразих цесекарите затова, че припознаха ловешката измама.

Кое е това ЦСКА ?

СМЕШНИЦИ ОТ ГОРЕ ДО ДОЛЕ,НЕКАДЪРНИЦИ-ТОВА Е ЦСКА....

Трябват им 30 чужденци за да бият 1 на мъка на Българска Армия страшилището ....... Крумовград. И журналетата лицемерно сипят хвалебствия. Мани, зарежи тая лефтерна история! Румънския посредственик да ги елимира тия клоуни, та да моагт да се фокусират върху мачовете си срещу крумивград. Белкин и като гост бият с 1-0.

Живея близо до Армията. Преди мача пуснаха по радиоуредбата "Велик е нашия войник" и на терена да се разтичат излязоха един/двама българи, а останалите "армейци" бяха с всякакъв цвят на кожата, събирани от къдели не. Досмеша ме.

То нали "нашият" войник вече ще е чуждестранна армия от подобен произход. Не четеш ли медии?

Велика победа, един на нула на армията. И то срещу аматьори.

Някои неграмотни редакторици трябва да бъдат върнати "поФторно" в първи клас :)))

Отбора е ЦСКА-София уважаеми мисирки. Не можахте да се научите.

Тирето, числото, гОведАта, фЕсОвете и т.н. , все тая....закривай...

а бе тоя с белите подметки и курвенските панталонки пиян ли беше или дрогиран за 2 минути изпи сумати вода при интервюто

В сериала Под прикритие имаше един герой- Косъма. Все минаваше на косъм. Та и ние така.

Трагедия! Футболът, спортът е отражение на всичко, случващо се в жалката ни държава! 1. Уговорен мач на точен резултат! 2. Гостите без атака и удар цяло второ полувреме???!!! 3. Домакините никакво желание за втори гол??!! 4. Всяка втора топка се връщаше към вратаря, все едно е център нападател?! 5. Съдията??!! Продължение 2 минути??!! Та 6 смени, всеки тъч, аут, фаул се изпълняваше по няколко минути... Накрая втарят получава жълт картон за бавене на играта и го чакаш да ритне топката и свириш края, та "да не се обърка нещо"!!?.? Закривай!