Коментари - Георги Иванов след мача с Испания: Това ни е нивото | corner.dir.bg
назад

Георги Иванов след мача с Испания: Това ни е нивото

Президентът на БФС има надежда за добър резултат срещу Грузия

Обратно в новината
| Редактор : Николай Петров

Коментари - Георги Иванов след мача с Испания: Това ни е нивото | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 33

А някой беше казал че нямаме победа над Испания ами грешите,,,,имаме и то миналата година ги бихме на турнир по ми футбол мисля 2-1 или 1-0 но някак си тази новина беше подмината от некадърните ни коментатори и гостите им даже тогава май станахме трети на този рурнир

Видя се нивото на така наречените ни лидерски отбори Левски и Лудогорец не могат една топка да задържат не могат бързо точно часове да си подадат не могат да се сборят както трябва и се въртят кат пумпали и малкото положения които имахме се проиграваха толкова нелепо и наивно сякаш без желание дано поне с Грузия да паркираме автобуса пред вратата и да вземем точката че тъй като гледам нашите играят без желание без мотивация и въобще без нищо

Това го знаем Гонзо ти кажи защо години наред децата по школите не се учат как да играят футбол как се владее топката как се шутира как се бяга за всяка топка

На това ниво не ни трябва БФС една група хрантутници и псевдо клубове и то ПФК аз видях една мъка на терена и футболисти който немогат да излязат извън наказателното поле от какво е доволен Илиев

40000 са дали пари за една измама. Това нашите не са футболисти. Ако си беха купили развалено месо или мухлясал хляб щеше всички да разберем и да има разследване, уволнения, оставки на министри.

39 900 са отишли да гледат испанците как изклецаха нашите делиормански и пудуенски гелосани чалгарчета. Останалите 100 са мнооого прости хорица не разбиращи от футбол. Добре, че беше бате Ицо Стоичков да се договори с испанчетата да не ни изнасилват много! ;))

Осмокласен циганин от Локомотив пловдив

Онея хапчета дето пиеш са за вдигане на самолета. За вдигане на ниво трябва интелект, УбразУвание и яко работа с децата. П.С . Абе, ти нямаш ли огледала вкъщи, да се погледнеш в очи и да видиш на какво приличаш и че, чеп за зеле не става от теб и че нямаш място в управлението на каквото и да е?

не сме играли ние срещу най-силня отбор. Испанците играха срещу най-слабия отбор в Европа(сигурно и в Африка, Азия, Австралияи ОКЕАНИЯ. Изключвам все пак Антрактида!)

-срамота децата на всякаква възраст да плащат билети и то на тази цена. -пуканки 20лв (без коментар) -организация пред стадиона за пешеходните зони много слаба.

Каквото ти е умственото ниво такова е и н национала доста под скалата!

Испанците се пазеха за следващия мач, тия три гола ни ги вкараха докато загряват.

АМи то не става само с чужденци в родните отбори. Не става с един и същи отбор дето иначе чупел всички световни рекорди по последователни купи и пълен с чужденци (като всички под него де). Преди като имахме национален отбор, поне в родния шампионат имаше някаква интрига. Сега само ефбати лигите, ефбати чудото.

На това ниво ли му казваме, то няма ниво, ние 150 паса, испанците 700 паса, това е космическа разлика!

А защо нашия национален треньор плюеше по пистата през 20 сек., а испански не го правеше?

Ние знаем че това е нивото, но нали ти дойде с обещания за вдигането му. Иначе всеки знае да лапа и да каже ами това е.

остаФка бе осмокласник!!!! закривай

Едва ли ще се разбере, но мисля че Ицо уреди мача. Почетна загуба, но няма да ви ритаме , бутаме и блъскаме за да не контузим звездите. Иначе как да си обясня че не получихме нито един картон и нямаше остри влизания в този важен мач?

И аз мисля така

Някой вярва ли, че е до ръководство само??? Трябва да се започне от възпитанието на децата, закриването на чалга клубовете и т.н., което така или иначе не е възможно. Ако ще Сър Велик Алекс да дойде, да не очаква некой че ще бием Испания с тоя материал на терена???

Ами вдигнете си нивото.Вече 30 години нивото удря под дъното,с любезното съдействие на Перуката .

Не гомзо, нивото ни е много по- надолу, просто испанците ни пощадиха, можеха да ни отнесат с хандбален резултат или ти си гледал различен мач?

ти вярваш ли,че поне точка ще вземем в таези квалификации? Аз не

Оставка дебил ...отивай си и закривай това БФС

С осми клас и 2 купени дипломи за висше, толкова!

Със седми клас, толкова!

дайте фитнес и барове. В това сме най добри, да пребиваме по малките инда се правим на мъже носещи детски тениски пред кифлите

Въпросът е - А защо е така? Питайте перуката и бунаците наоколо

Културата на българите вече е много по различна. Вече децата не играят футбол на улиците ами се ръгат с анаболи и темподобни химии и седят във фитнесите.

Нивото на отбора ни е като интелектуалното ниво на Гонзо

А защо ни е това нивото, г-н президент?

Какъв мъдър президент, каква дълбочина на ммисълта, какви прозрения ... С тоя начело и Лихтенщайн, Люксембург и Фарьорски острови ще ни бият ... Анархия и пълно безхаберие!!!!