Коментари - Нова синя приказка! "Левски" оцеля в Румъния и си осигури евромачове до Нова година | corner.dir.bg
назад

Нова синя приказка! "Левски" оцеля в Румъния и си осигури евромачове до Нова година

"Сините" продължават напред в Шампионската лига след драма в Крайова

Обратно в новината

Коментари - Нова синя приказка! "Левски" оцеля в Румъния и си осигури евромачове до Нова година | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 93

Приказките са са деца. Иначе браво на сините.

Приличат на отбора на Камерун. Бах ти брикетите. Какъв Левски..Всичко е от Брикетна фабрика.

Всички наричате цска евроидиоти, ама вие младите не знаете каква е причината. В далечната 1957, след потъпкването в кръв на Унгарската революция, червените петолъчки играят в Будапеща срещу скромния Вашаш. След победа в София с 2:1, цска води с 1:0 до 34-та минута. За минути Вашаш вкарва 6 гола и се класира. В официалната трибуна съветското военно аташе си хвърля гневно фуражката на земята и изкрещява : Вот такие ЕВРОИДИОТЬI !!! От там и идва и прословутото прозвище, което цецека защитава достойно дo днес

Махмурлия си. Може и да си на някакви медикаменти.

Много слаб и спрял е тоя Вуцов.

Два гола,две греди,два пъти сам срещу вратаря. Оцеля друг път. Крайова оцеля.

Оранжевата измет,нека се моли на техния бог Алах,да дойдат поне 4000 селяндура от Ловеч на стадион Васил Левски.....мъка мъка Ловешка... И всички левскари се изтропаме в устата на псевдорусофоба Бае Ганя и да напълним за пореден път устатата му с екскременти.

Мери си приказките и отиди на преглед при офталмолог.

Защото, ако не ги меря, кво??? Кажи,бе оранжев семеяде? Кво, кво ,кво? Ти марш при венеролог,че си каталог на венерически болести,плъх оскубан..... Ако решиш заповядай на зъболекар, за да се сдобиеш с 30 зъба в черепната кутия....хахахахахахахаахаха мъка Ловешка ААА, 4000 оранжеви клошара ще съберете ли на националния стадион?

Идиоти, не биваше да се класирате, сега започва секса, в който на вас ви е отредена ролята на Мара от Сточна гара ;)

Значи е врене да се огъзиш .

Просълзих се! Евроидиота мечтаел за Шампионската лига!

Този, който наричаш "евроидиот" е играл в Шампионска лига и е излизал от групи на УЕФА. Има само един български отбор, който е бил в групи на евротурнири, но никога не е излизал от тях. Сигурно не го знаеш, той вече не съществува ... Разходи се малко из Вароша - прохладно е, ще се охладиш. След това си направи салата от моркови - оранжеви са, а и са ГМО.

Така приказки не се пишат... доказаха го и египтяните и англичаните на Инфантилното, грешка, на Световното... ако се беше паднал отбор, една идея по - стабилен, щяхме да пишем хорър...

Акото цапа и мирише ... но за теб е основна храна .

Аз не обичам ЦСКА, аз мразя Левски

Мууууууууу

Днес - грух, грух, утре - квийк!

Голема приказка се очертава. Щом с тоя румънски отбор се измъчиха, представям си какви разгроми ни очакват. Скоро успехите на Лудогорец няма кой да ги стигне. За съжаление.

Колкото и да злорадствате Левски продължава .Само Левски

По-точно сега започват....мъките

Това не е Левски. Отбор само с двама Българи. Тази победа е само за статистиката, но не може дарадва.А бяха времена когата само с Български футболисти биеха грандове

Негрите на Левски биха негрите на румънците. Мамалигите плащат повече на техните негра и голям.стадион дигнали, но сините успяха да ги излъжат и продължават напред!

САМО ЛЕВСКИ ! ! !

Браво на Левски! Дано и ние успеем утре.

Рогата записаха история! Оле оле! Браво рогати! Радваме се на обора ви! Без майтап!

Тази вечер евроидиотите не бяха Левски, макар че бяха на косъм, а Лех Познан. Тия сътвориха чудеса от тъпотии за да отпаднат.

са големи еврозагубеняци във футболен план, визирам ресурсите, които вложиха в инфраструктура и играчи, отделно 40млм с добре развиваща се икономика, спрямо резултатите. Извън последния сезон, където имаха няколко отбора в групите, ама на конференциите все пак, най-редовна правят чудеса, за да се издънят. Румънците не са много по-различни - да, милиард в стадиони, доста приятно изглеждащи, но нищо особено като резултати нито на клубно, нито на национално ниво. Иначе и на двете места се изживяват като кръстоска от испанци и французи като успехи, Левски най-лесният жребий бил, почти на ходом ще отстраняват, поляците същото си мислят най-редовна и се дънят от знайни и незнайни тимове.

Брао ве!!!Кефа са много.С тая игра алееее само сиинитее.Най малко полофинали.На чорбъта го подавам разбирш ли.

Какво пак чорбата са криви на Уевски ??? Аз съм българин а вие какъв сте Афганистанец !!!

Коя чорба

Мирише ми на свинско тука. Само Левски шампион. Да го ду ха те, шампиони сме.

Браво за победата, но приказките са за деца.

С мачове като тазвечершния "Левски" може би ще успее да пребори много стари кошмари в Европа. Имаше доста грешки във всички линии, публиката беше очаквано надъхана, много сложен двубой, но оцеляхме. Четиридесет и четири сезона по-късно отстранихме още една "Университатя" в европейските клубни турнири. Този път от Крайова. Браво, момчета! Дерзайте и помнете, че голям се става с драми като днешната! В живота нищо не получаваш даром, трябва да се бориш във всеки един момент за всичко, за да сполучиш най-накрая. Животът е непрекъсната борба за доказване, че си способен да правиш нещата така, както трябва. Почти осемедесет и шест години по-късно прекрасният град от областта Олтения отново донесе добри новини на България. Лека вечер на всички!

Браво на Левски, пожелавам успех и на Цецка- утре. За резняците- ХУЙ

Байгън, комунето, сега - модерен припок, РЕЖЕ ВЕНИ!

Цесекар съм, но поздравявам левски и им пожелавам успех и нататък!

Да ви се връща

Браво Левски малко радост в България

С една дума, подуенци доказаха и на младото поколение лепилари със сини парцали, защо преди близо 40 години им излезе прозвището "футболните идиоти на Европа"...Е, днес извадиха ултра късмет с тоя средняшки отбор от Влахия, и устискаха хикса след поредната обръщалка, но едва ли в следващите мачове ще е така.

Среза ли вените припок?

Преди да ги среже ми направи орална любов, или както повечето му викат налапа ми уя, ама нищ особено, Ганя си е просто хюмне

да си прост козар от микре

Бае Ганя

Не знам, питай баща ти.

Олигофрен си, байчо

средняшки като сепси ли бе оранжев

Прост- по прост- най прост!! Бае гуня, червен педераст

Байчо, изкарай си го от устата, че нищо не ти се разбира.

Поздравяваме ФК Подуене за сърцатата игра. В същото време бихме искали да уведомим многобройните им фенове, че присъждаме, служебна победа за Университатя с 3:0 поради неспазване на забраната за присъствие на фенове на Подуене в Румъния. С уважение, Уефа

Браво сините!

Само Л оле

Милиционерска измет, спомни си "Антверпен" - мисли за "Университатя"! Вие просто сте дъното на света, вие сте "Фъкултатя"...

Млъквай, циганин прост

Да пожелаем успех на сините! Нека пишем критики и похвали след мача.

Остави Антверп, спомни си ЦСКА 1948, пропусната дузпа в последните секунди, загубен бараж от тях, наказание от няколко мача без публика които опропастиха сезона на ловчанлии и всичко това причинено от втория ЦСКА! Ако това не ти е достатъчно, спомни си за мача с Арда, гол в последните секунди като топката не на по- малко от ръка разстояние от голлинията и отпадане с дузпи! Това не е идиотизъм, това е кретенизъм!

....класирахме се напред, за да умрете от яд!!!

Ако качамак бие сините, ще ги наричам отново Подуяне. Дано бият този 8 следващия мач! Хайде сините!

Рогата пишат история...

Майната му на тъпия мач отборите от българското селско първенство са слаби не са за Европа и ще отпаднат. Нека наблегнем на стадионите в Румъния и пътищата им е няма такава пропаданала корумпирана и окрадена като мизерна България. Няма база за сравнение. Къде отидоха държавите около нас къде е още Ганьо.

Докарваш в България някакви хора от другия край на света и им даваш огромно заплати пък те не могат да спрат топката и на десетина метра точен пас да дадат.

Евроидиотите си имат традиция, в редките случаи, когато играят добре, като гости и повеждат, пускат 3-4 гола и отпадат безславно! И днес е същото, наляха гипса!

в следващия брой на подкаста си ще се изтъпанчи отново, пак потънал в пот и с осем оттенъка на тениската, да защитава отрочето. Два вратарски гола, ама много вратарски. Да видим какво ще стане, но Левски изпуснаха да затворят решен мач.

"Нашите в Европа" - пак гледам състава (горе в статията) и виждам в стартовия състав дев имена срещу които се вее милият ни трибагреник. За какви наши става дма? Ъжасно противоречие - отборът е кръстен на апостола на свободата, а изграден изчяло от еничари :-(

Хайдеее, мачкай тия евроидиоти в анала...

Браво на румънците! Изравниха. Още два гола и продължават. Все пак евроидиотите не могат да продължат напред - просто са смешници. Като всеки друг български футболен отбор. Паметна нощ в Крайова!

Не съм Левскар и ми е все тая за мача, обаче какво ще кажете за стадиона? Къде бяха румънците, къде са сега..

утре ще пиша сигнал до УЕФА за говеда по трибуните в карйова , при наказание без публика ...дано ги треснат с 3-0 служебно

Наказанието е за този, който ги е пуснал...

Време е да се повтори приказката Антверпен, пак изхвърлени телевизори от балконите да има...

Вратарят Вутсов нещо не реагира, увлякъл се беше да вика по терена

Хайде сините!

Тия правят най-доброто си полувреме в Европа откакто гледам футбол. А гледам осъзнато футбол 43 години. И не съм левскар.

Гледай сега второто... Едно време гледал ли си Антверпен-Витоша? Гледай, бате, гледай...

А ти гледал ли си Вашаш-ЦДНА ?

Гледал съм, гледал съм... А ти ми кажи не бях ли прав...? Гледал съм достатъчно дълго, за да се подпиша с две ръце, че в БГ няма футбол.

Гледах, гледах. Ще е любопитно да се повтори .

Бързата кучка слепи ги ражда...

Букмейкърски мач!!! Да разследват евро идиотите и да ги изхвърлят!

За известните евроизбори ЦСКА говориш нали?Да всички знаем

Известните евроидиоти ЦСКА Цяла Европа ги знае под това име

Литекс не играе неска.

Олигофрен

За тези които имат кабелни телевизии, те често имат румънски спортни като DigiSport 1, който май го предава мача. Може и на ефирни да го има. Само при някакви прекъсва.