Илиан Илиев: Знаехме, че съдиите ще подкрепят Лудогорец

Наставникът на Черно море нарече второто полувреме "олицетворение на българския футбол"

Обратно в новината

Коментари - Илиан Илиев: Знаехме, че съдиите ще подкрепят Лудогорец | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Подкрепям думите на Илиан!

Подкрепяш бе след Лудогорец, Левски ѝ ЦСКА са най-подпираните отбори няма футбол всичко е корупция както и самата държава и футбола всичко е в кереча

Съдията беше добре платен от киро-домуза играч на Лудогорец.

Лайногорец са рязани педали с пари и мангали.

Браво на Илиан! В тази страна да кажеш,че царят е гол се иска смелост!

цяла българия вижда безообразията и никой нищо не прави . да са живи и здрави съдиите

Бях на мача - това е пародия на съдииство -пълна подигравка с отбора на Черно море . Иначе съм фен на Лудогорец. Не се нуждаем от такава подкрепа.

Мите, абе на местните мачове раздават ли хляб с кренвирши или това е само като ви карат на мач в София?

Този Илиян Илиев стана като Любо Пенев, като падне все съдиите са виновни. Да Черно море вкараха 2 гола, но в защита бяха слаби, не че Лудогорец са силно. Този Кирил Десподов не може да бие дузпи, силно му е преувеличена цената, не струва повече от 500 000 евро. Лудогорец с такава такива "куци" футболидти като Десподов трудно ще стане шампион. Тодор Неделев, ако се приспособи бързо ще е звездата на Лудогорец. Този Исмаил Иса е добър, Лудогорец веднага да го купуват, ако искат да направят нещо на евротурнирите.

Няма да коментираш футбола-защото спряхте да играете футбол през второто полувреме. Сами се контузихте!

Срам ме ,че това гадно джудже е играл във Великия Левски !

Вратарчето Дюлгеров и защитника само се сблъскаха, пак ли съдията е виновен! Пак казвам Черно море игра много добре, браво на Илиев!

Илиев, евала, добре игра Черно море! Ама бъди обективен, не съдията е виновен! Този 71 номер, направи 2-3 нарушения , чак тогава му каза жълт картон. След това пак направи 1-2 нарушения, нищо не му показа. После ако не виждаш как настъпва в наказателното поле, значи си за очен лекар!!!

Не се сещам да е спорил за дузпата, а затова че показа и жълт картон. Ти май си и за ушен лекар! Съдията започна да раздава жълти картони малко след началото на второто полувреме, беше ясно че иска да изгони някого. Не гледам като теб футбол от вчера. Дузпата може да се свири, може и да не се свири, защото е леко застъпване. В случая на този съдия беше ясно, че ще я свири. Ок, приемам че има сонование за дузпа, макар и да е леко нарушение, но няма никакво основание за жълт картон. Нито нарушението е грубо, нито е в посока вратата. Срам за съдията! Срам за футбола! Ако това се беше случило например на ЦСКА - София, не ми се мисли какво щеше да стане! Имаме нужда от промяна във футбола и то не някаква промяна, а със стойностни хора, защото това вече не е футбол, а подигравка! ЧМ няма амбиции да стане шампион, но ако аз съм треньор, не знам как ще мотивирам играчите си след подобно съдийство! Едно голямо браво на момчетатана Илиян!

Докога ще търпим гаврата с българския футбол от този отбор Лудогорец.