Коментари - Петров: Вълнувам се и от Игрите, и от Вуелтата (видео) | corner.dir.bg
назад

Петров: Вълнувам се и от Игрите, и от Вуелтата (видео)

"Вълнувам се еднакво и от Олимпиадата, и от Обиколката на Испания", сподели колоездачът Данаил Петров, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Петров: Вълнувам се и от Игрите, и от Вуелтата (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 1

КАК НЯМА ДА СЕ ВЪЛНУВА,НАЛИ БАЩА МУ БЕШЕ ПЪРВИЯТ УЧАСТНИК ПО КОЛОЕЗДЕНЕ НА ОЛИМПИАДАТА В МОСКВА, А СЕГА ТОЙ ДОСТОЙНО НОСИ НЕГОВОТО ИМЕ...