Коментари - Кой иска да гледа това? Големи въпроси в NBA след игра на ходом и 397 точки в Мача на звездите | corner.dir.bg

Коментари - Кой иска да гледа това? Големи въпроси в NBA след игра на ходом и 397 точки в Мача на звездите | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 26

Да направят правило, че ако и двата отбора завършат с под 150 допуснати точки в защита, ще им дадат по една победа в редовния сезон. На победителите от мача, на клубните им отбори пък да се даде предимство в следващия им мач от редовния сезон, когато трябва да са гости, да бъдат домакини. Има варианти, иначе само се разхождат и стрелят, но ние знаем, че халибъртън и стеф къри ,могат да вкарат от центъра, ако никой не ги притеснява, или че янис може да забие, кефа е като има съпротива.

Проблема на всички спортове е че се дават твърде юного пари на хора които не ги заслужават.

На снимките само джагали

Горили мятат топка в обръч, а милиони безделници им се радват - що е то?

Белите не могат да скачат

Това че Антъни Таунс няма 50 точки на даже на мачовете на резервите го изтрйте щото той наскоро направи 62

Цирк! Най-доброто от мача - сложили на маймуните бяло трико да приличат на хора, но ...

Аз се надявах Сашко да гледам ама..

Интрига се създава съвсем елементарно - добавете солиден награден фонд за победителя, примерно 50 милиона, и като всеки играч за 5 милиона този мач, изведнъж отборът ще заиграе сериозно и в атака, и в защита.

Мижав интерес

Лека треировка на отворени врави, не искаха да се изпотят :)) Баси сйучната боза

Понеже за него му се струвало прекалено физическа игра през 90те. Та затова сега НБА е толкова скучен, няма реални претенденти. Единственития който се държи малко като в 90те е Янис ама и той почна по леко а показва емоция, че иначе давам технически фалове ако се зарадваш малко повечко

Но не се обиждайте като ви го казвам а го приемете. Тъпи малоумни последователи на Хитлер сте

Баща ти е горила а ти си се родил шибан олигофрен

Ха, ха, че кой ви каза на вас либералчетата, че да си расист е срамно или обидно, бе?! Скоро ще си мислите, че и "мъж" е обида.

Добре глупако. Гордей се че си фашист. Доказваш че си фен на Хитлер, и сега си кажи два пъти Хайл Хитлер

Ето, маймунското проговори в теб! Остава да пишеш дали си от тъмнобелите българи или англосаксонче.

И звездния Чикаго Булс. Когато това свърши и спрях да гледам Баскетбол.

Нерде фашизъм, нерде расизъм... Либералчетата сте трагични в идеологически план. Доказвал съм бил нещо - хе, хе. Умен си като милиционера от вица за рибките и логиката.

Интереса падна много. За пари толкова. И със футбола става същата история

Пародия.

Не само ти, почти всички сме така. Това сега в НБА е пълна пародия... Мятат едни тройки и кълчат глезени, смешници.

Отново Путин е виновен :)

Да вкарат отборът стигнал до финала от дадена конференция да има предимство във Финалите според това кой печели (Изтока или Запада) тоя тъп мач и гледай как всички ще вкарат и защита, и интрига, и драма в тоя мач.

Отборите вече не са изток-запад.

Формата го промениха преди 4-5 години, вероятно точно заради интереса. И първия мач с този формат имаше някаква интрига. Отбор "Къри" срещу отбор "Леброн". До четвъртата част играха ганкиното, но последната се стегнаха и направиха истински мач (макар и за една четвърт). Даже вземаха таймаути накрая, и имаше стрелба за победа в последната секунда. Както и спечелилия отбор се радваха, все едно са спечелили важен мач. Но това беше само първия мач по тоя формат, после пълна порнография.