Коментари - Локо (Пловдив) лети високо, справи се и с "Левски" | corner.dir.bg

Коментари - Локо (Пловдив) лети високо, справи се и с "Левски" | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 16

Оня ден се радвахте на Левски, че вече мачкал наред, а сега го пишете същото за Локо... Как да ви харесва човек бе?

Локо победи , но не убеди с игра , че са много добри!

И така Жълтите арнаутски Говеда пак мучат Дайте Крем Дунавски вълни пак ни го навряха отзад.Спете Жълти Говеда скоро и рязани Чифути ще ви боднат

Краен си.

Кой точно са смачкали Подуяне,бе СМЕШНИК? Шкупи ли имаш предвид?То май-май само евроидиоти могат да се радват на такава победа.Заприлича доста на на ,,пубедатъ'' на Подуяне над Родопа в Смолян с 2:1.Игра се до гол за подуяне пак някъде десетина минута след 90-тата минута.

Тихо оранжево гмо. Гледай си смешния оранжево свинския отбор на кочината. Отиди на свинска армия да си осе.реш и опикаеш звездите и си направете една оргия в сектор гей и не се занимавай с Левски. Прекалено си жалък и смешен даже да обсъждаш темата.

Ееех ако бяха македонски сигани щяйме да ги омахаме язък за уевски

Оранжевите лелки да си траят! Левски игра силно, смачка противника, но не успя да вкара повече голове. Ако играта продължава да е на това ниво, Левски няма да има проблеми. От друга страна, Локо показа как се брани резултат, постигнат буквално с 2 контри. Ако погледнете статистиката, предимството на сините е покъртително. Но не и резултатът. Надявам се на добър мач в Израел. Видя се положителното от неотлагането. А лелките да си гледат химическите тоалетни, за които УЕФА дори ги предупреди при последното евро-фиаско!

А оранжевите кого биха миналата седмица? Питам си.

Да говьеда, статистиката помни само победителите, загубите също! Лесни загуби, точка!

Левски загуби, и какво от това? Не правим трагедии и измекярщини. Знаем си положението и работим в посока да си оправим къщичката. А ти, селтако, можеш да си псуваш. Не ни пречиш.