Лудогорец мина очаквано и рутинно през първото препятствие в Шампионската лига

Сутиеска не успя да се надскочи, а Разград вкара, когато трябваше - 0:1 в Черна гора

Обратно в новината

Коментари - Лудогорец мина очаквано и рутинно през първото препятствие в Шампионската лига | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако шампиона на България играе този футбол то какво ли може да очакваме от тези зад него в класирането. Снощи се престраших да ги погледам от 37та минута до края на първото полувреме. Голяма грешка направих. Сега сигурно следващия мач с български отбор ще бъде след поне 2 години не е нужно да си причинявам допълнителен стрес.

честита поредна Победа! Само Лудогорец!

ДОТУК БЯХА лайногорец.ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ

Gugnelid

Чакаме с нетърпение излагацията на УеФски - ще опресни основанието да ги наричаме "евроидиоти".

"Лудогорец" беше класа над съперника, особено през второто полувреме. Има и някои много класни играчи. Но без надценяване - в Шампионска лига няма слаби отбори. Успех!

Какви са тези глупости, които пишете. 2019г. отпадане в първи кръг от Ференцваруш

Тогава Лудогорец в първия кръг ли игра? Или отпадна от първия съперник?