Коментари - Лудогорец с остра позиция, поиска извинение от Илиан Илиев | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Още през първото полувреме имаше доста смущаващи неотсъждания эа картони. Эа мен тоэи мач е опорочен от съдията !

Домус да влезе в затвора за пране на пари! Никой в България не му е извършвал данъчна ревизия, а му е върнато ДДС за повече от 5млрд евро. Как става това? Тиквата- Пеевски- Доган- Домус- Кобурга- Цвинокио- Агент Гоце... Седморката на кражбите! Зад тях трупове и тролове, а пред тях крахът им!

Корупцията като национална политика

Гледах 1 полувреме , беще 0-1, после 1-2, но не гледах 2 рото полувреме , защото знаех че съдиите ще ударят едно рамо на Лудгорец отново и отново. И после видях резултата...3-2. И видях минутата на 3 гол, 90 минута. И ми стана още по ясно че съдиите пак са опорочили мача. Тая кочина Лудогорец е туморно образование в Бг футбола. Вече не им гледам дори европейските мачове. Но както времето на Бойко Борисов идва , така и времето на тоя намазан педал Кирил Домусчиев ще дойде. Падне ли Бойко, ще падне и Домусчиев. А това туморно образование Лудгорец ще отиде там от където дойде, в небитието. В група !

Срещу Лацио всичко ви се върна с лихвите. Там се видя второт полувреме как съдията удари рамо на римляните и с вашите камъни по вашата глава гризнахте дръвцето. По отношени ена Черно Море, голяма греда ударихте. Варненци бяха единствените които ви подкрепяха в евротурнирите. Ако не са те , не можете да си напълните стадиона. БЯХМЕ ДО ТУК С ПОДКРЕПАТА СЕЛЯНДУРИ ПРОСТИ.

Точно каза Илиян Илиев: "Второто полувреме вече всичко отиде и ние знаехме,че ще е така,тъй като ако Лудогорец не вземат този мач и при евентуален успех на ЦСКА ,отиват на голяма разлика .Нищо ново за нашата действителност.Свикнали сме.Двама,трима,пет удобни журналисти ще замълчат,а ако е обратното-няма". Но вие сте от удобните журналисти и щом става въпрос за отбора на Домусчиев ще мълчите.

Няма за какво да се извиняваш,Илиане.Те са храненици на БФС и съдиите са технина хранилка.

Ами тези ; моряци ; като загубиха миналият кръг от Ботев кой им беше виновен . Гледах ги - те не знаят от коя страна се рита топката . Първо да се научат , тогава треньорът им да плаче . Е съм фен на Лудогорец .

Рязан ти кой мач гледа.

Връхна наглостта. Тези хора са за освидетелстване в психиятрията.Вече над 10 години сме свидетели на опорочаването футбола в България и голяма част от вината за това се дължи на този обор Лудогорец и от собствениците и ръководството му.

Кириле много си нагъл не стига че всички видяха как съдията цял мач с спиране на играта нарушения в атака , но само на футболисти на Черно море , с пресилени картони държи топката постоянно да е в отбора ти, каква да е статистиката ти,умния би си замълчал , а тоя ще ти се извини нали иска утре пак да работи и да взима пари , че иначе ти ще го навреш в десета глуха , а Илиев не му пука за теб той работи за други

лапайте го на гела, черни мърши в зелени екипи!

Шал.варите са се забравили тотално! Но краят им е близо! Заедно с Перукан на бунището! Жалко за феновете на фятбола!

Връх на цинизма!!! Цяла България вижда как съдиите подпират "Лудогорец" и как самите футболисти са свикнали да се разправят и да протестират, без да им се вдигат картони и заради това като играят в Европа ги "шарят" като великденски яйца!

Другите отбори трябва да искат извинение от Лудогорец за ситуациите, в които са били рязани

Ами в България срещу Лудогорец червен картон не се дава, затова пък в Европа и по три на мач им дават...! Съдийски отбор.