Мадрид след чудото на Реал: Най-великата нощ на "Бернабеу"

"Сюреалистично", написа просто, но може би съвсем точно френският "Екип"

Обратно в новината

Коментари - Мадрид след чудото на Реал: Най-великата нощ на "Бернабеу" | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Манчестер-сити за радост на червената част на града стана конкурент на Левски -София за титлата ЕВРОИДИОТ !!!! Дуспата на Бензема беше в стил ,,Робен ,, !!!!!

Майка ви мръсна да е ба реал Мадрид,и на съдията майка му да е ба,шибани късметлии

Букмейкърте трябва да спрат да приемат залози дали ще има дузпа за Реал след 90 минута. Очевадно на кой да е мач, с кой да е отбор Бензема ще се гмурне майсторски! Ливърпул трябва много да внимава в края на мача, и Клоп да забрави за приятелството си с чичо Карло, и при всеки такъв фаул като този на Казимиро да започне пак да крещи и да се кара със съдиите, ако иска трофея!

Опитвам се като неутрален наблюдател да дам мнение по видяното снощи между Реал и Ман. сити и какво ме впечатли ? Първо Ман сити в продължение на повече от месец играят кажи речи по три мача на седмица във всички турнири . Второ учудващо е ,че този отбор от дълги години играе без типичен централен нападател тип таран /с малки изключения Серхи Агуеро/. Могат да бъдат изброени и други причини за снощната загуба, но не бива да се подминава и поведението на съдиите идващи да реферират в Мадрид. Меко казано снощи италианеца направи редица реверанси в полза на Реал, какво имиам в предвид в началото на мача грубияна на Европа състезатела Каземиро направи такъв груб фаул срещу Де Бройне ,че на последния му испукаха всички кости по тялото но картон не последва ,по нататък около тридесейте минути на мача същият този грубиян едва не обеси английски футболист хванал го отзад за фланелката съдията жабар също онемя? Ако беше арбитъра на място и истински обективен грубияна Каземиро трябваше да бъде изгонен на момента и мача щеше да придобие съвсем друго развитие !

Ами като неутрален фен, ама хич не си неутрален, 100 % дузпа не даде съдията на Реал в продължението за 100000% видна игра с ръка на футболист на Сити. .. Ама нищо де...Неутрално ти казвам, гледай си отбора, който харесваш и не давай мнение където никой не ти го е искал

Колегата Пеп е виновен за това фиаско .Глупави смени в неподходящ момент.Съдията както и когато трябва подпира който трябва.Дузпа нямаше.Лежането но съзтезателите в бяло ,по терена ,особенно на онзи чернокож индивид който се драпаше по ташаците ,беше според моят хронометър общо 7мин и 37 сек.Бавенето и размотаването на Куртуйра беше общо около 2 мин и 23 сек.Продължение беше дадено само 3 мин а трябваше да бъде най малко 6.Довавеното време продължи не 3 мин а 2 мин и 42 сек.Головете бяха супер ,с изключение на пешкира който реализира от 11 метров наказателен урод.

Дузпата беше спорна, но след 2 мин имаше ръка в наказателното на Ман Сити и там трябваше да има още една дузпа, която не беше дадена. Съгласен съм, че съдията спести доста картони и фалове на Реал. Но всичко няма значение, единственето което е важно , че няма да има английски финал!

Сити ако ще и 10 милиарда да дадат пак си остават отборче без характер

По-тъп треньор от Гуардиола няма. Загуби спечелен мач!

Гледайте ръгби там е истината.Футбола е за гелосани.

Кво ръгби бе чуваш ли се

Страхотен мач Големите са просто големи

не съм харесвал Реал, но няма спор велик отбор!

Направо беше като филм! А, чакай малко....

"И 0:2 в общия резултат"... дир, пийте ги тия кафета сутрин бе... Първия мач свърши 3:4, целия свят го знае.