Нова синя приказка! "Левски" оцеля в Румъния и си осигури евромачове до Нова година
"Сините" продължават напред в Шампионската лига след драма в Крайова
Обратно в новинатаКоментари - Нова синя приказка! "Левски" оцеля в Румъния и си осигури евромачове до Нова година | Корнер.dir.bg
Коментари 103
За тези които имат кабелни телевизии, те често имат румънски спортни като DigiSport 1, който май го предава мача. Може и на ефирни да го има. Само при някакви прекъсва.
И градът е по-хубав от Пловдив! Имат университет, който е с няколкостотин места по-напред в класациите от Софийския!
Тия правят най-доброто си полувреме в Европа откакто гледам футбол. А гледам осъзнато футбол 43 години. И не съм левскар.
Гледай сега второто... Едно време гледал ли си Антверпен-Витоша? Гледай, бате, гледай...
Време е да се повтори приказката Антверпен, пак изхвърлени телевизори от балконите да има...
утре ще пиша сигнал до УЕФА за говеда по трибуните в карйова , при наказание без публика ...дано ги треснат с 3-0 служебно
Не съм Левскар и ми е все тая за мача, обаче какво ще кажете за стадиона? Къде бяха румънците, къде са сега..
Браво на румънците! Изравниха. Още два гола и продължават. Все пак евроидиотите не могат да продължат напред - просто са смешници. Като всеки друг български футболен отбор. Паметна нощ в Крайова!
Гледал съм, гледал съм... А ти ми кажи не бях ли прав...? Гледал съм достатъчно дълго, за да се подпиша с две ръце, че в БГ няма футбол.
"Нашите в Европа" - пак гледам състава (горе в статията) и виждам в стартовия състав дев имена срещу които се вее милият ни трибагреник. За какви наши става дма? Ъжасно противоречие - отборът е кръстен на апостола на свободата, а изграден изчяло от еничари :-(
в следващия брой на подкаста си ще се изтъпанчи отново, пак потънал в пот и с осем оттенъка на тениската, да защитава отрочето. Два вратарски гола, ама много вратарски. Да видим какво ще стане, но Левски изпуснаха да затворят решен мач.
Евроидиотите си имат традиция, в редките случаи, когато играят добре, като гости и повеждат, пускат 3-4 гола и отпадат безславно! И днес е същото, наляха гипса!
Докарваш в България някакви хора от другия край на света и им даваш огромно заплати пък те не могат да спрат топката и на десетина метра точен пас да дадат.
Майната му на тъпия мач отборите от българското селско първенство са слаби не са за Европа и ще отпаднат. Нека наблегнем на стадионите в Румъния и пътищата им е няма такава пропаданала корумпирана и окрадена като мизерна България. Няма база за сравнение. Къде отидоха държавите около нас къде е още Ганьо.
Ако качамак бие сините, ще ги наричам отново Подуяне. Дано бият този 8 следващия мач! Хайде сините!
Милиционерска измет, спомни си "Антверпен" - мисли за "Университатя"! Вие просто сте дъното на света, вие сте "Фъкултатя"...
Поздравяваме ФК Подуене за сърцатата игра. В същото време бихме искали да уведомим многобройните им фенове, че присъждаме, служебна победа за Университатя с 3:0 поради неспазване на забраната за присъствие на фенове на Подуене в Румъния. С уважение, Уефа
С една дума, подуенци доказаха и на младото поколение лепилари със сини парцали, защо преди близо 40 години им излезе прозвището "футболните идиоти на Европа"...Е, днес извадиха ултра късмет с тоя средняшки отбор от Влахия, и устискаха хикса след поредната обръщалка, но едва ли в следващите мачове ще е така.
Остави Антверп, спомни си ЦСКА 1948, пропусната дузпа в последните секунди, загубен бараж от тях, наказание от няколко мача без публика които опропастиха сезона на ловчанлии и всичко това причинено от втория ЦСКА! Ако това не ти е достатъчно, спомни си за мача с Арда, гол в последните секунди като топката не на по- малко от ръка разстояние от голлинията и отпадане с дузпи! Това не е идиотизъм, това е кретенизъм!
С мачове като тазвечершния "Левски" може би ще успее да пребори много стари кошмари в Европа. Имаше доста грешки във всички линии, публиката беше очаквано надъхана, много сложен двубой, но оцеляхме. Четиридесет и четири сезона по-късно отстранихме още една "Университатя" в европейските клубни турнири. Този път от Крайова. Браво, момчета! Дерзайте и помнете, че голям се става с драми като днешната! В живота нищо не получаваш даром, трябва да се бориш във всеки един момент за всичко, за да сполучиш най-накрая. Животът е непрекъсната борба за доказване, че си способен да правиш нещата така, както трябва. Почти осемедесет и шест години по-късно прекрасният град от областта Олтения отново донесе добри новини на България. Лека вечер на всички!