Коментари - Обяснено: Защо "безкрайните" стоминутни мачове на Мондиала изобщо не са случайни | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

По дълга игра повече реклами. Популизъм лакомия и ЛГБТ. Очаквайте Оркрайна световен шампион във 135 минутен мач. Купата пълна със кока ще връчи лично Зеленски(дано остави нещо в купата и за ритнитопковците)

Футболът трябва да се играе на чисто игрово време! Както е баскетболът. Полувремената да са по 25-30 минути, но всяко спиране да спира и часовника. ВАР никога не е бил само 2-3 минути (не броя онези проверики, които ги заобикалят без да се спира играта.) Спрат ли играта, викат ли съдията до монитора - отиват си по 5-6 минути. А накрая даже съдията сам решава дали въобще да дава продължение, като например в Германия. Свири в 90 минута веднага, защото за него резултатът вече бил ясен!

Благодарение на тези безумни продължения Нидерладия победи Сенегал.......

Махленска работа.Играе се докато правилния отбор се добере до желаното.Друг е въпросът, че гелосаните и татуираните станаха повече артисти отколкото играчи. И на кой ще присъдят феър плея, като до сега видях само един да подаде ръка на противник след, като преди това го е изритал.

и единствено заради букитата го правят, те в 90-та мин. затварят залога който в доста случаи от печеливш става губещ

Някъде казаха, че преди се играело средно 60 минути футбол от целите 90. Ами крайно време е да си ги играят всички 90мин. Никой работещ не си тръгва на 6-тия час от 9 часов работен ден нали?

Го правя от години

А редно ли е вратарят на Иран да изкара 10 минути лежейки на тревата и това да се брои за игра.

Не е правилно. Продълженията трябва да бъдат по 2-3 минути

Се случва от месеци из цяла Европа...ако преди ВАР продълженията бяха по3-4минути вече са по 8-9 и масово има голове в продълженията/последната минута

Глупости наизуст. ВАР става все по-бърз. Отнема средно по 30 секунди, просто времето в изчакване изнервя повече - както например времето на чакане на опашка.