Коментари - Отзвук след драмата: Илич загатна за раздяла, Петев нарече титлата заслужена | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Леца си печелят баражите за участие евромачовете от години и май се объркват, че това е финал за купа. Дано го спечелят и сега, че ми се гледа шоуто на Лесни с жужетата Иван и Андрей

Абе да попитам тоя късопаметния...в коя минута изпуснаха дузпата срещу другото чорба...за продълженията по 10 минути дето ги е нямало....

Ма вие съмнявахте ли се, че "Лудогорец" няма да "спИчели".......Да живей "гела", радетел на българският футбол......

Браво на ЦСКА. Биха в мач без значение.

Левскар съм и ме е срам от ръководството. Топчо е една п*тка. Стоилов никога нямаше да му кажат да играе с юношите, за да помогнат на Лудогорец. Той и затова не ги харесваше. Насо да изчезва от клуба! А Боримиров да не бръщолеви глупости, че чорбарите не са ни надиграли. Надиграха ни тотално, и реалният резултат беше 0:3 за тях. Но не ме е срам, че ЦСКА ни би. Били са по-силни, победили са ни. Яд ме е, че продаваме мачове, за да може Лудогорец да стане шампион.