Коментари - Поредният отложен мач: ЦСКА 1948 - ЦСКА няма да се играе в неделя | corner.dir.bg

Коментари - Поредният отложен мач: ЦСКА 1948 - ЦСКА няма да се играе в неделя | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 2

Ако българските отбори продължават с победи значе ли това,че трябва да продължим да отлагаме срещи?

Проблема е кога ще се играят тези мачове. Вярно че срещу черногорците от ЦСКА 1948 изглеждаха супер уморени. Нямат 2 отбора като Лудогорец. Всъщност имат 3 и по Б и В група, но пък какви ли са и какви ще играят там. И вчера играха пуснаха един дето изпаднал във В група. Изпускат и момент, когато ЦСКА-София са в лоша форма. Ако на теория влезнат в групите, става напълно невъзможно да се отлага. Друг е въпросът, че не изглежда много реално. Дори Пафос имаше страшно много положения и имаха късмет. Но на полувремето статистиката бе 2:7 удара, на мача 7:16 удара и 1:9 корнера. Второто полувреме играха по-добре, но накрая по чудо не влезна гол в 2 ситуации с глава - едното в гредата, а другото до нея. Преди като имаше гол на чужд терен, точно 2:1 като домакин или 1:2 като гост, смитах че е 50% шанс. С оглед на играта обаче, шансовете на ЦСКА 1948 са може би 35%, въпреки победата 2:1. Страшно много грешки в защита. А онези са технични, но под натиск може да се пропукват.