Историческият двубой отиваше към нулево равенство, но късно попадение на Делев предизвика ексцесии

Обратно в новината

Коментари - Гол на Лудогорец в 108-ата минута взриви "Армията" и доведе до грозни сцени в мача на сбогуването | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Спомняте ли си през 60-те години по точно сезон 67/68 г.Дерби мач завършил 7:2 и през 80-те пак дерби мач завършил 7:1!!!???

Селското дерби!!!

гол от засада в 108-мата минута от свое прасе, тишина и мъка на кочината хИцу реве, Ганчев реве, бутай кочината , сесека УМРЕ ахахахахахахах :)

Класата си е класа. Тази година Лудогорец победи всички софийски отбори, независимо дали е домакин, или гост. А ЦСКА ще станат шампиони, когатп в Разград решат.

Какво са тия мачове ..вече май се играе до гол...и резултат във полза на букмейкърите..

Глупчо, не е необходимо да пишеш ,,във". Само ,,в" стига

Гол ама никъде не се споменава,че е от засада.....то и с ръчичка да беше щом е за танцьорите от разград пак щеше да е гол.....каквато Държавата такъв и Футбола.

Бобито все още дърпа конците, а Домуса все още е член на Изпълкома. Няма как да не се дават 20 минути (половин полувреме) отгоре на лудогорец, ако е равен.

На червените свине когато падат всички са им виновни=и БФС и домуса и рефера а не виждат,че те самите са сакати диви свине и си мислят,че с грубост ще спечелят......за я зариват тая кочина,че в парка да настане малко тишина и чистота

Хубава хореография направи чорбата.

Всички мутри и босове на подземния свят станаха президенти на футболни клубове. А, вие им се радвайте радвайте и ръкопляскайте от сърце. Заведете и децата си на стадиона, не гледате ли Висшата лига как семейно всички са на стадиона.

Тъпак.

То хубаво ще има нов стадион, но с този президент на клуба да не се окаже че стадиот Васил Левски ще остане за постоянно.....

И Спас Джевизов да беше на моето место у той щеше да им го надене на тези селяци!

Слаби сме си, толкова си могат играчите. Да не се самозалъгваме. А селяните от Немахорец са уникални простаци

Браво на Лудогорец, направих много голяма печалба от този мач. Доверих се на прогнозите на този сайт, който е много успешен и до този момент са в идеална печеливша серия: http://prognozi.free.bg

Тъкмо да кръстят новия стадион построен не по рано от 2065 година "108"

Или "литекс 2.0"

С този мач беше подпечатана поредната титла на Лудогорец

13та фатална

Сега ще бъдат наказани да възстановят щетите по стадиона... Ааа, забравих че такава е заповедта, да разрушат кочината... :)

ти ли си ,бе? А Наздраве!

ако беше гришата 80те нобственик не стоичков а някой треторазряден бразилец щеше да се просълзява на трибуните днес

гришата го признавам .. дойде от никъде без един лев регистрира клуб със същото име като фалиралия цска дори не плати дължимите осигуровки и държавата му прехвърли половината борисова градина. на 300 метра от националния стадион държавата подари терен на милиардер олигарх да строи втори стадион с олимпийски размери ... тва е за гинес простотия

отборче съставено от анонимници

Гриша Ганчев имал рожден ден.

клуб създаден и от 48-ма до 63-та носи името "Централен дом на народната армия". сменят го в синхрон с масковския голям брат ... ДС изпълвява нарежданията всичко е в синхрон. а днес предлагам да смените името на Дом на Гришата ... или Литекс 2 ... нещо дето да отговаря на истината.

Чичо , чичо ....ама каква стана тя !2 Купата отново в Рязанград отлетя ....

централния спортен клуб на коя армия сте? МОЛ-а е собственост на Гришата ... армията ДС агенти?

Подобия на футболисти И на какво отгоре такива ексецесии,че и драми Жалки чорбари срещу жалки домуси,жалка публика

Тия вече и стадион нямат.

Спас им го нахака изодзадзе до гърлото.

Един преятел, просто момче, ме пита: Петъре как искаш да спечелиш мач, като нямаш удар в очертанието на вратата? Аз уж много умен пък не знам какво да кажа!?

Унизително за "Българска армия"! Краят на една ера!!!

Ксксва ера? Ерата отдавна приключ, ако въобще е започвала.

Разградското цска , би ловешкото , на сред софия

Поредната футболна драма в микре

Сега гледам репортажа, лупате се с някаква лопата за сняг. То било голяма шоу. нали казаха, че след мача всеки може да си откърти тухла от кочинката, за спомен.

И това ако не беше засада незнам кое е.но то се очакваше лайногорец в най важните моменти ще ги добутат до първото място

Засада нямаше в случая , но и да имаше знаеш Боби- Домуса равно на титла....

Загубихме, жалко, наистина жалко! Но това човече, Спасчо, е вече персона нон грата за всякакъв спорт на армейците, не само футбол... Дори и на шах, или прескачане на препятствия с коне, ти, жалко човече Спасчо, ще стоиш навън, и така ще бъде!

Ама Спаската как ви го зашиии

Умре да се върне у литекс и да му викат свиня! Да знаеш!

Не само Спасчо - всички българи са персона нон грата в цска тире София.

То вас ви гонят от парка бе дебил а вие се надявате за стадион,че нещо друго:))))))))) Когато не можете да уважавате противника все свине ще си останете

Ама то голяма драма, голяма сага, заради едни ритни- топковци и техните " фенуии", човек да се разплаче зарад тази сган, че едните вкарали гол на другите и то видиш ли в последните минути... Насълзиха ми се и на мен очите, че ще я съборити, вместо да я взривити тази ливада, развъждаща боклуци, наркомани и подобни фенуии.

Автобус с мигранти спрял до стадиона .

Крайно време е, ЦСКА да слезе на земята и да спре да се хвали с титлите, от времето на Добри Джуров ! Така ще е най добре за отбора и за феновете !

Е то и за Левски може да се каже същото....

Това е "българският" футбол. От 22 на терена само трима българи!

Въпрос към разумните хора : - С какво ви е помогнал футбола ? С нищо .

Всички футбалери на магистрала Струма ....

Щом Ицата се е просълзил, аз съм доволен. Да не са пуснали някоя реклама на Кауфланд?

Софийски селски пръчки!

Здравейте не съм фен на никой отбор. Прави ми впечатление че когато ЦСКА бие бие ЦСКА а когато ЦСКА падне Литекс бил паднал. Феновете застават твърдо зад отбора си. Не трябва да се спекулира с името. Трябва да се замислят и да се видят слабостите в отбора.

Щом в мач на лудоклец (делиорман) срещу ЦСКА, до гол, ако ще и да е в 376-тата минута. Реферирам и към т.нар национален отбор по футбол.

Никола дрипатов какво изквича по въпроса ?

Збогум!

Това с тези продължения стана абсолютна глупост. Преди даваха 2-3 минути и толкова. Сега дават 12, пък играят 18 минути. То направо да върнат сребърния гол и да се играе с две продължения по 15 минути.

Абе, пич, ти гледал ли са мача изобщо? Дадоха 12 минути защото мачът беше спрян заради димките. В самото продължение също беше спрян по същата причина. Аман от лаици.

и заради тия простотии реферът трябваше да прекрати мача и изведе играчите, и ..... служебна загуба за селяците

Ах, колко ми е гот! От тук до Москва ДОЛУ ЦСКА!

Aхаха как квичат червените свине около Коледа Пак унизени и разпрани отзад Жалки некадърни клоуни Джуджето помак не може да купи този мач Достоен край за кочината в Борисовата градина

Айде и ЦСКА при МОЧА- в музея на комунистическотох мракобесие.

Мракобесие!? А кочината в която живееш днес, какво е ? Народната ни република беше връхната точка в историческото развитие на българската нация. Уви, такива дребни душици като теб продължават да копаят дъното в което попаднахме след 1989 година.....

Ти си неспасяем глупак Хубавото е че са малко с твоето мислене.