Коментари - Шампионското спасяване: Мигът, без който финалът щеше да има различен изход | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А бе май повече се говори за това че цялото световно беше уредено..и съм сигурен че дори и да не спасил това положение съдиите щеше да дадат още 50 продължение ако трябва само и само Аржентина пак да спечели..но като махнем тези факти..че всичко беше предварително уредено от ФИФА..конкретно в Аржентина най добрите играчи бяха Ди Мария и Вратаря..те са основните играчи ,с основна заслуга за това което им подариха...само че цялото внимание се насочи към чучолото меси ,дето цял мач беше като дърво..но нали това беше цялата идея на ФИФА ..да подари и една световна титла на меси..макар и с 200 дузпи но няма значение...парите правят чудеса..

Това нещо наричаме съдба!

Хеттрик е да вкараш три гола в редовното игрово време. Те му броят и вкараната дузпа при лотарията.

Вкарана дузпа при лотарията е четвъртият

грешиш!

Ключов момент и дузпаджия. За разлика от Лорис, който не помня да съм го виждал да спасява дузпа. Ако бе този Мартинес при изпъленията срещу Лорис, като нищо щеше да хване някоя. Основната грешка бе, че не повдигна малко топката, че да прехвърли краката. Пак можеше да се случи тук на ръка да попадне. Но например като вкара Ди Мария имаше това повдигане мъничко на топката, че да мине над плонжа на вратаря. той бе пак ключовият играч за финала. Както вкара гола и на Копа Америка за победа с 1:0. Тогава имаха и много късмет с положенията изпуснати от бразилците. Можеше и да подаде настрани за май там е Мбапе, но можеше да се получи и засада.

Лорис е много добър вратар.Но при голът на ди Мария направо се залепи за тревата,а токата не беше кой знае колко висока.В такива ситуации вратари като този Мартинез,Шмайхел(баща и син),де Хеа ,Ливалкович правят хандбални спасявания,с разперени крака ,ръце и леко приведено тяло.

можеше да подаде на Мбапе и голът беше сигурен

Страхотен Мартинез, да. Без него нямаше да има титла!

Ако ФИФА бяха спазили призивите си за феърплей и бяха наказали Мартинес и Меси, след мача с Нидерландия, даже финалът щеше да е друг!

Както и при гола за 3:2, навлезли 2 резервни играчи на Аржентина на терена. Още при предният удар очакващи гол. Реално при гола имаше 13 аржентински играчи на терена. Макар да няма никакво значение игрово.

Не се спря да ревеш като вдовица за х..

Разбира се, че финалът можеше да има и различен изход, ако не беше това спасяване. Просто мачът щеше да приключи и нямаше да има дузпи. Нямаше обаче да бъде справедливо!

Това спасяване се дължи на рутина и инстинкт. Вратарят прави действия, които е тренирал хиляди пъти.

"... рутина и инстинкт" ?! Абсолютно повърхностна оценка на вратарския ТАЛАНТ.

Значи вратарските "рутина и инстинкт" направиха Аржентина световен шампион, защото явно геният на полевите играчи не успя! Защото гениален вратар - това е оксиморон, нали, те вратарите са просто някакви си "рутина и инстинкт" и толкова ... Те сякаш са втора категория футболисти.

Gugnelid

Много повече пропуск на афро-французина, отколкото спасяване на вратаря. Вратарят направи абсолютно стандартно и задължително упражнение, даже е със затворени очи. Обаче мургавото момче просто излупа топката, вместо да опита да я насочи технично. "Права баба си признава", обаче :)

всички треньори ще кажат, че е постъпил правилно, като е нанесъл ударът веднага, друг е въпросът, че вратаря извади късмет.Не съм следил колко време е играл този играч, но когато е ФИНАЛ когато всичко ти трепери, когато очакват от теб дори невъзможното се случва какво ли не.

Хора вземете да се образовате. Както и тъпите драскачи не се научика. Цитирам"Безупречен, немски или чист хеттрик се нарича ситуацията, при която един играч отбелязва три гола в рамките на едно полувреме (или продължение) без между тях друг играч от собствения или противниковия отбор да вкара гол. "

e на това му се вика негърска работа.

Мигът беше когато манго за 2 минути вкара два гола без преди това да има удар 80 минути. Рай за залагащите дали арабете не им подсказаха какво да правят

Пичове научете какво е хеттрик. Става много трудно. Да се вкарат 3 гола, но в едно полувреме!!!

Gugnelid

Пич, по-кух си и от гъдулка, няма такова нещо трите гола да са в едно полувреме.

тъпчо "Безупречен, немски или чист хеттрик се нарича ситуацията, при която един играч отбелязва три гола в рамките на едно полувреме (или продължение) без между тях друг играч от собствения или противниковия отбор да вкара гол. "

Явно толкова и разбираш

Когато вратарят спаси гола си помислих, че това е намек свише и Аржентина ще спечели.