Коментари - Спас Русев: Важно е, че Гриша Ганчев апелира за коректност | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

литекса и навадуцените - корекнто в канала.

Ей, това сините евроидиоти няма как да се променят! Нещата им са заложени генетично и нищо не може да им помогне! Тоя, уж не коментирал съдиите, пък само за последния мач изнася такава статистика по минути за спирането на играта и уж, сгрешените добавени минути от съдията, че сам се опровергава и даже изумява! Кой нормален запаляко, ако няма именно задни мисли по отношение на съдията, би правил подобни изчисления? ! Абе, подуенско синьо говедо, това да не е хокей или баскетбол, та да се спира и хронометърът на всяко спиране! Такива са правилата сега и докато не се променят, това е положението! А като коментира "обективно" съдийските решения, що не каже нещо за балтията в началото на мача на сърбина в отбора му? По всички правилници по-червен картон няма как да се отсъди! Навсякъде по света за подобно нещо се дава директен червен картон! Само чернодрешкото в тоя мач "не го видя", защото после Перукан ще му замрази нарядите! И ако бяха останали с 10 души, не ми се мисли колко гола щяха да инкасират до почивката! Да не говорим за вица, че президентите инвестирали във футбола единствено и само заради запалянковците! Смешници са евроидиотите! На всички нива!

След мача на Лудогорец с Ботев Пловдив,след третия гол от абсолютна засада вече всички знаем,кой е купил първенството и кой ще е за пореден път шампион по нечестен път!

Два мафиота се мляскат и четкат през медиите...

Както винаги шофьорчето нищо не казва, само общи приказки. То за да кажеш нещо като Гришата трябва да си мъж, а не с розови шорти като Спас!

Докато във футбола ни се навъртат стари номенклатури и перачи на комунистическата партия няма да има спорт. Гледайте си други първенства.

Алоо-о-о-о, що не си спомниш първите 5-6 мача на сините в първенството? Ако не бяха чернодрешковците, щяхте обективно да сте поне 5-6 точки по-малко, т.е. зад Берое! Има и помнещи хора тука! Ама сега, видите ли, Гелосаният ви виновен!!! Нали именно неговата сбирщина ви биха само преди 2 дни, бе! Айде, малко се засрамете! Ама, що ли говоря за срам на говеда? Гьонсуратлъкът им е заложен в гените!

Днес дира заработи за заплати с интрвюта на мафиоти с бели якички. Айде малко по-сериозно, а? Не ги ядем с колците, доматите.

Айде и тоз....Изтънчен европеец...Не се важни апелите на бандитът Чанч. Сам си признава какви ги е вършил, щото е тъп. Твоята задача, тавариш Русев, е да мачкаш Ганч. и отборчето му, докато започнат да го замерват с бутилки..Както направиха с Божков и Лупи

Червените куфари на Луканов направиха олигарси шофьори, портиери, свинари и всякаква друга измет. Жалко...

Кой крал - крал! Който лъгал - лъгал! Който корупирал и участвал в порочни схеми - е каквото било, било! Хайде сага - равен старт! Равен равен , ама колко равен!!! Доблестно е да го признаеш но след това е морално да се оттеглиш! Иначе всичко е бля бля бля за простолюдието!