Старт на сезона: Фаворити, аутсайдери и отбори-загадки в Първа лига

Днес в благоевградската жега първенството ще бъде официално открито

Обратно в новината

Коментари - Старт на сезона: Фаворити, аутсайдери и отбори-загадки в Първа лига | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Сега ще ви кажа какво ще стане.Ще завършат всички мачове 0:0 или 1:0.Как ще играят тези катили в жегата вие нормални ли сте.Че те през 5 минути ще лочат вода и ще спират мача.През останалото време ще лежат след нарушения.Засечете колко време се играе от 90-те минути.Играе се сигурно 15 минути.През останалото време лежат, бият тъчове, разправят се със съдията или им оказват медицинска помощ.После след мача като ги засекат колко са тичали и средно по 2 километра всеки за 90 минути.Даже един мач имаше вратарят ходеше да лочи вода чак до средата на терена при всяко спиране и накрая като показаха статистиката навъртял по-голям километраж от халфовете.Да не говорим за спортнотехническите качества.От над 4 сезона в А група текат опитите да се вкара гол с шут извън наказателното.Що панелки останаха без прозорци що коли около стадиона се потрошиха но гол няма.Иначе в тъч да я изкара докато шутира към вратата това е често срещано.Да поговорим и за лежането.Миналата година един футболист на столичен гранд след като ръководството направи калкулация колко време е прекарал лежейки по терена на домакинските мачове му начисли да заплати две нощувки плюс напитките от бара.Вярно имаше и красиви моменти например 20-те секунди игра между Локо Пд и Черно море на 11.3.2023 когато дори 100-те зрители на стадиона гледаха играта вместо да псуват гостуващите фенове.Но за съжаление всичко приключи с нелепа симулация на Рожерио които падна претендирайки за червен картон за нарушение срещу него.Нелепото в случая бе че в този момент Рожерио бе още на резервната скамейка. Треньорите също са част от шоуто А група.Със своя богат речник и ясна мисъл те често пускат крилати фрази които допълнително гарнират предложената продукция.Да това шоу е за мазохисти от цял свят 22 мърди се влачат по терена и се опитват да си подадат няколко паса.Само най-коравите психически могат да издържат тази гледка.В САЩ морските тюлени преди да ги вземат в армията ги карат да изгледат 5 мача от А група подред.Много малко издържат но така е оцеляват само най-силните.

Тая година Нора Ананиева ще е шампион чрез литекс-етрополе

14 лева на месец за това нешо? Мерси! Играйте си го...

Няма никакви загадки, всички са аутсайдери, повече или по-малко. Видяхте как някакви анонимници от Косово скриха топката на прехваления ни шампион. Тъй че.. закривайте я тая първа лига

Нов сезон нови надежди.Да се надяваме новия Берое- "БЕРОЕ ХУНИОРС" да играе ключова роля в разпределението на медалите.

Отново едното ЦСКА е фалшификат, а другото е Литекс. Левски е вечен и единствен.

Вече зимата при нас е топла. Може да се почва един месец по-късно и да няма прекъсване зимата. Сега по тия жеги кой ще ходи на стадиони без козирки.

Те в нормалните първенства още не са се върнали от почивка , тук вече почват (да не говорим кой умник го е измислил това на 35градуса да се играе футбол - те на 20 едвам се влачат "елитните футболисти" , та на 35само ще лежат и лочат вода) ... Още преди другите да са изиграли първия мач от сезона, тук вече сме отпаднали от всякакви международни състезания и "футболистите" са вече уморени (много интересно от какво, но това е друга тема) ... Трябва изцяло да се преразгледа българския футбол - школи, методологии за селекция и тренировки, образование и обучение на младежите (още от 7-8годишни), организация и календар на първенствата, изчистване от всякакви порочни практики (а те са мнооооого) и тнт и чак след 10ина години можем да очакваме да имаме вече по-нормално първенство и някакви резултати и при националните отбори ... всичко друго са лъжи и фалшиви обещания.