Стефка Костадинова: Аз лично няма да обжалвам, това е работа на адвокатите ми
Бившият председател на БОК пак обясни защо са запечатани ключови кабинети в централата
Обратно в новинатаКоментари - Стефка Костадинова: Аз лично няма да обжалвам, това е работа на адвокатите ми | Корнер.dir.bg
Коментари 58
Тя нямало да обжалва, само адвокатите й. От чие име бре, булка?? Поредният гений на висока позиция.
Типична спортистка, тя нямало да обжалва, а адвокатите и :) И как адвокат предприема юридически действия без да е упълномощено за тях? И това иска да ръководи нещо.
Никога не е късно човек да стане за резил. С. К. сама се изплю върху себе си и постиженията си като спортистка с тези действия. Много жалко. Та нима не са й достатъчни 20 години на това място, та трябва да разиграва този водевил!?
Пуста безгрижна власт как се услажда... И тя като четвъртите в света - забравят кога да слязат с доствойнство. Жалка картина...
Моите уважения към Стефка Костадинова като спортист, но като шеф на БОК никаква я нямаше. Загубил си - загубл си, оттегли се с достойнство и вдигната глава, а не с евтини номерца и злоба. Къде отиде феър плея, за който говореше?
Който не може да губи не може и да печели, Стефче. Властта и теб съсипа. Това което вършиш е срамно и наказуемо от закона.
С голямо уважение към Костадинова,но да не забравя/това не е им за сефте,беше си забравила сутиена у батето/,че тези длъжности не са доживотни.
Загубата 48 на 33 гласа категорично те изхвърля от поста, какви номера , какви обжалвания, е ако и това не е простотия. Голямо натискане и голяма излагация, но сигурно има келепир в тази работа.
Ако няма скандал няма да е Българско . Е може ли такава простотия - вместо да се предаде и приеме властта като в цивилизованите общества ние пак да си покажем кирливите ризи. Тя нямало да обжалва ама видите ли нейните адвокати щели да го направят. Ама ти ако не искаш няма как да стане бе Стефке . Не съм фен на Лечева но това което се прави е направо тъпотия.
Стефке, Стефке жалко за грандиозното постижение, адмирации за спортиста, но до тук, нататък всичко е грозно и долно...
тази кака много зле изглежда! Явно е ходила в някой салон за разкрасяване ,ама когато е имало промоця!
Дир,днес усилено триете критиките срещу СК. Няма цинизми,няма обидни квалификации. Защо??? Христоматиен пример за прекрасен спортист когото властта поквари. 20г.лапане не и стигна. Последва логично фиаско.
Стефке, Стефке, ако беше си останала завинаги там, в облаците на Олимп, над летвата 209, млада, красива, гъвкава,...велика! а какво е това, което виждаме сега?! нищичко общо с онова златно момиче!
Много пари явно се върят в тези олимпийски администрации. Та не е чудна любовта на легиони чиновници към спорта (за наша сметка).
Твойте адвокати са единствените, които действат без клиентът (в случая ти) да им каже и да ги упълномощи за това. Ако така си управлявала и БОК....Явно "да". Спортист от световна величина да се излага по този начин. Дали нас ни има за много прости? Или.....Добре се е обучила по темата "аз не правя нищо (нередно), те другите правят и са ми виновни".
Харесвах хубавата ,истинска спортистка Стефка. Сега като я гледам и се чудя дали това е същата , струва и се като подута в лицето, направо грозна,а исках да спечели,не знам защо.
Какви са тези хора? Уж спортисти! Велики, големи, а грам достойнство няма в тях. Докопали се веднъж до властта, няма пускане. Няма наяждане. Имайте малко уважение към колеги, към избиратели, към народ. Не сте вечни. Човек като се замисли, освен отличията като спортисти, нищо стойностно не са направили като управленци, само скандали, стойки и чалъми. И така от първия до последния ден. Тръгнете си с гордо вдигната глава, че така да ви запомнят хората. Това алчността е страшна болест.
Ми аз не съм убил никого. Виновни са едни наемни убийци, на които преди време им бях дал едни пари. Ама за нямам нищо общо с убийството, пак повтарям, няколко пъти, че даже и не съм бил там.
Самозабравили се хора излагащи се и вероятно прикриващи престъпления през дългото управление! Друг е въпросът за морала и на победителката.
Греда, жалко, мноооого жалко. Аз те мислех за голям Човек и Спортист, пък ти излезе като всички останали. "Аз няма да обжалвам,това ще го направят мойте адвокати" - Ти за малоумни ли ни смяташ,Стефче.ЯЗЪК.
Няма какво повече да се каже, алчноста е заразителна, а старосте не прощава. Спомнете си, че тя първа призна за рекорда на уккрайнката, която и до сега, неможе да скочи над 2 метра. Едвали и това е безплатно.
След Батето не сме имали голям ръководител в спорта! Това е истината! Голям българин беше! Бог да го прости!
СК преди години още когато Георги Илиев беше жив (а те бяха доста близки) направи една подла клюка, която обърна животът ми. Не и простих - забравих. Но.. Господ не забравя.
Стефке, стига се излага и си отиди с мир. Аман от ненаяли се и алчни управници на всички нива в тая държава! Отиди си с мир и остани с добро в спомените на хората! Спрете с цирковете, никой не печели от тая работа.
Дръж здраво кокъла, дръж! Заради подобни като теб, територията е щета а спортът ташак!!!
Ще бъде изхвърлена с резил.Властта развращава.Този стол е отреден само за нея и никой друг.