Коментари - Цолов загуби много позиции и остана извън точките на състезанието в Белгия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Защо ни занимавате с това.. нещо? Некадърно нещо! Това няма да подуши по- висок шампионат!

За сведение: Цолов е най-младият пилот в шампионата, като опитът му в single seaters сериите е само 1-годишен. Дори за тази една година той спечели Испанската формула 4 с невиждана до този момент домиация в сериите. Той е първият българин във Формула 3. Като сте такъв разбирач, предлагам Ви Вие да се качите в болида и да видим дали ще успеете да изкарате и една обиколка на Спа (една от най-опасните писти в света). :))

Работа, работа, резултатите ще дойдат. Малко късмет и гледай ти...

Много злонамерено изказване. Момчето е първа година в шампионата, а колата не върви. Двамата му съотборници, които са далеч по-опитни от него, не се представят кой знае колко по-добре. Талантът е налице. С правилната машина и мъничко късмет успехите ще дойдат.

Дали? Позиции на състезателите от Art Grand Prix след уикенд-а на Spa-Francorchamps: ...... 11. G. Saucy = 54 точки. ...... 21. K. Frederick = 11 точки. ...... 23. N. Tsalov = 4 точки.

На калпавият пилот гумите му виновни. Цял сезон е в гъбите,това класиране е нормално за него.