Коментари - Много нерви, малко футбол - ЦСКА и Лудогорец не се победиха | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

говеждите щом се дънят със Септември, с тия ще имат интересно анално преживяване.

А вий само до орално удоволствие го докарахте!

Ел Артисто на сцена с трупата на Ел Театро в постановката Ел Циврильо.

Джендъре, гледай си лихтенщайнската сбирщина.

Боли ли те джурлата от лудогорския урок по френски?

Циркаджията маестро да се махне от ЦСКА барабар със скъпо платените си нищо не можещи тарамбуки... Тотална излагация да се въргаля по тъча и проси 2 Мин. продължение, защото проспали футбалерите му предишните 92.... Най-малкото не подхожда на име, като ЦСКА да търпи такива селски циркаджия! Чичо Митко може да не може да говори правилно, но такава излагация да лази по тъча не бих си го и представил! Да не говорим, че създаде няколко десетки футболисти, като започнем от Стоичков и стигнем до Тонев, а след това не му бе дадена възможност да работи! Никой от сегашните и предишни чуждестранни нинджи, подвизаващи се в А група не могат да стъпят и на малкя пръст на изградените от Пенев футболисти!

Недей да гониш богомолката, ако обичаш!

Не гони богомолката, ако обичаш?

В този мач лудите се показаха и като големи артисти! кешеру, сисиньо изтрепаха рибата! Няма български футбол с тези капански маймуни!

Какъв български футбол бе я виж съставите и на Лудогорец и на Левски и на ЦСКАтиреСофия,само чужденци на които се дават сумати пари без резултат,за какъв български футбол ми говориш?

Бодуров, Чорбаджийски, Манолев, Антов, Малинов, Десподов... малко българи ли ти се виждат в титулярния състав???

Играят толкова поради ограничените възможности на ЦСКА-София да използват много чужденци в състава си.

Още щом показаха кой ще е съдията ми стана ясно как ще протече мача,като този съдия е съдия на Лудогорец.Той прецака и Левски.Лудогорец игра толкова грубо,но бяха спокойни,че няма да бъдат санкционирани,но не знам защо снощи от DIRa ми изтриха мнението за мача?

Ти да не си объркал мача случайно ? Имайте малко чувство за самокритика и си свалете фенските розови очила.В този мач откровено ощетения отбор беше този на Лудогорец , а всичко останало са глупости от хилядна и една нощ.

ДО КОГА ГАВРИТЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ! ЗА ТАКИВА ОТГОВОРНИ МАЧОВЕ ТРЯБВАТ СЪДИИ ОТ ЧУЖБИНА, ЗА ДА СЕ НАУЧАТ НАШИТЕ КАК СЕ СВИРИ! СЪДИЙСКАТА БРИГАДА ТРЯБВА ДА СЕ РАЗПУСНЕ НЕЗАБАВНО! ТАКОВА Е СЪСТОЯНИЕТО И ВЪВ ФУТБОЛНАТА ФЕДЕРАЦИЯ! НАЧЕЛО С БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ!

А от името на милко балев няма ли да драснеш нещо?

Съдията беше перфектен. Продължението бе 5 минути, а не 2 минути, заради които Маестро се въргаляше и се излагаше край тъч линията. С тази игра ЦСКА няма как да станат шампиони и при подобно статукво Лудогорец още дълго ще доминира в първенството. От ЦСКА и Левски са останали само митове и легенди, реалността сега е друга, колкото и да боли са някои.

От които една смяна и две минути въргаляне. Дава две минути , изнервя отбора и вече няма нужда от продължение .Това е.

Ами дай да не си правят смените в продълженията за да им е по-удобно на ЦСКА-София ? Не видя ли , че смяната беше играч , който да поеме позицията на изгонения Сисиньо.Какво трябва да направи треньора ? Да си остави десния фланг на защитата без играч , който да покрива ли ? Я се гръмнете такива.

Каквито и феновете на цесекату, такива и футболистите - в 16 група и толкоз!

С тази игра ЦСКА+ скоро няма да станат шампиони

Не гледах мача, но ако на дир-а статистиката е вярна - 50 фаула общо за двата отбора? Изглежда, че топката въобще не им е била нужна, тя само им е пречела. В други първенства отборите правят този брой нарушения за 3 мача.

И стига с тая фенщина в редакцията, претендирате че сте журналисти, бъдете обективни: отбора е ЦСКА-София

И Цска да бяха били какво щеше да стане Лудогорец имат поне двойно повече финанси от Левски и Цска а спрямо останалите са на 10 пъти поне. Държавата помага, Домусчиев се хвали че щял да извади повече хора от тези на протестите.Питам се обаче къде са бг футболистите, които да ни изведат до европейско и световно.

И защо трябеаше да се дава дузпа за падналото дърво Кешеру, а като сритаха Десподов- нищо, то делиормана и гейрена така трупат точки от измислени дузпи и несвирени такива срещу тях

При Кешерю имаше нарушение, при Десподов двата едновременно ритнаха топката и загубиха равновесие.

Брех, Етър бил на 7-мо място. Браво боляри.

И какво катождаде червен картон на ч..ернилката в 88 та мин, театър за првд Домуса и Пеукан

Ако съдията беше дал червен картон на някой оранжев щяхте да оревете орталъка, бре припознавачо!

Ясно - понеже припсовете не били получили някаква си дузпа срещу Славия и вече първенството нямало смисъл, тъй че няма проблем, че днес съдията ги подпря и им подари точката. При 2:0 в 50-тата минута, тия се качваха на въртележката и ще стане като онова 5:0 за купата преди няколко сезона.

Да закриват футбола на планетата, щото тирето няма как да стане шампион

Гела да вземе едни 5 милиона евро около това се върти целият ни футбол.Че на Запад тези пари ги прави един отбор от Б група само от билети, защото хората отиват да гледат спорт, борба на терена, игра а не разни наредени шампиони.А Гела от билети я изкара 50 000 я не.

Честита титла на Лудогорец, честита поредна калъфка на Тирето ( колко станаха поред, че не ги броя)...а ние да видим как ще удържим бронза, че Ботев и Етър напират изодзад...с Ел Ментако толкова, с троянските коне дядо Спас и Красю Иванов- толкова....

Най-чистата дуспа беше 10-тина минути преди края, след един удар от границата на наказателното поле, при който играч на зелените скочи с гръб и разтворени ръце към шутиращия. Топката го удари в ръката - едно към едно като Пике на световното тази година. Сещате ли се какво свири съдията там?

Как съдията е хванат от Гела бе Тъпанари, когато изгони играч на Лудогорец, и не даде поне 2-3 червени картона на Тирето въпреки че заслужаваха! Поне 20 чисти жълти картона не бяха дадени! И съдията пак бил хванат от Домусчиев! Защото нито ръководството на Тирето, нито феновете гледат обективно на проблемите в Тирето и защото все се опитват да прехвърлят своите си проблеми върху другите, затова и няма да вземат титла поне още 10 години! "Каквото сам си направиш и най големият ти враг не може да ти го направи!

И петнайсе чисти дуспи да ви дадат пак сте гола вода, брат.

Гледах последните десет минути и ми направи впечатление как съдията се извиняваше на Сисиньо че го гони и му го показа с нежелание просто защото беше 1000% и нямаше как да не му покаже.След това даде 2 минути продължение да не вземе случайно Лудогорец да загуби.Срамна история.Какво ще направи Лудогорец като стане шампион -едно голямо нищо.Вече сме в 4-та урна и се продължава с мутренските истории които докараха футбола ни до тук.

А вие какво ще правите ако станете?голямо нещо ще сътворите'направо носител на ШЛ

Аз за пръв път виждам съдия да се извинява на футболист че го гони и да гледа жално.

не е важно кой какво ще направи. не е важно дали Циганорец, Говедорец или Чорбалец ще е шампион. важно е само да се играе честно, съдиите да свирят каквото виждат (дори да са видяли грешно) и да играят повече българи в отборите. само и единствено тогава имаме шанс за силен национален отбор и читава държава.

Наистина е много странно защо съдията даде само 2мин продължения. Поне 4мин можеше да даде. Не смятам, че нещо щеше да се промени, но въпросът е принципен. В последната минута чорбетата искаха дузпа, но едва ли някой съдия би я дал. Положението е на кантар. Топката бе ничия. Деспот Кирчо стигна пръв (така ми се видя) до нея и подложи крак. След това бившият чорбар я изби, но покоси и Деспот Кирчо. Иначе хубав мач и доста добър за гледане.