Коментари - Владимир Зографски впечатли и подобри рекорда си на "Четирите шанци" | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Браво, Владимир! Систематично, упорито и все по- нагоре в класацията. Знаем, че този спорт изисква много труд и лишения, но така са достигнали върховете и най-великите скачачи! Тук не става с връзки и познати. С огромна симпатия коментират всяко Твое участие полските коментатори в Евроспорт - от години следят добрите и слабите изпълнения и искрено насърчават. Във всеки спорт има спортисти, които будят симпатия и Ти си един от тях! Продължавай все така, стискаме палци!

Наистина великолепно състезание за Влади! Всички му стискаме палци, дано продължи така! Dir.bg, защо не погледнете статистиката, преди да пишете глупости? Днешното 12-то място на Влади е най-доброто му класиране на Четирите шанци (то е най-доброто класиране на български скачач изобщо), но в кариерата му най-предно класиране Влади има 6-то място от 2018 г. в Куусамо, Финландия. Още нещо: Рьою Кобаяши (не Рою) е прекрасен състезател, но все още не е печелил три пъти Четирите шанци. Спечели ги за пръв път през 2019 г., сега му е втората победа. А през 2020 г. победител беше Давид Кубацки, миналата година - Камил Стох.

Браво! При положение, че този спорт е оставен на произвола на съдбата в България, това е страхотно постижение! Най-доброто постижение в кариерата му е шесто място, не 12-тото от днес

четнямат ЪТ-ата, които мисирките са пропуснали в текста. Или, за да ме разберат, може би трябваше да напиша ......в текстЪТ :D :D :D