Коментари - Владимир Зографски впечатли и подобри рекорда си на "Четирите шанци" | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

четнямат ЪТ-ата, които мисирките са пропуснали в текста. Или, за да ме разберат, може би трябваше да напиша ......в текстЪТ :D :D :D

Браво! При положение, че този спорт е оставен на произвола на съдбата в България, това е страхотно постижение! Най-доброто постижение в кариерата му е шесто място, не 12-тото от днес

Наистина великолепно състезание за Влади! Всички му стискаме палци, дано продължи така! Dir.bg, защо не погледнете статистиката, преди да пишете глупости? Днешното 12-то място на Влади е най-доброто му класиране на Четирите шанци (то е най-доброто класиране на български скачач изобщо), но в кариерата му най-предно класиране Влади има 6-то място от 2018 г. в Куусамо, Финландия. Още нещо: Рьою Кобаяши (не Рою) е прекрасен състезател, но все още не е печелил три пъти Четирите шанци. Спечели ги за пръв път през 2019 г., сега му е втората победа. А през 2020 г. победител беше Давид Кубацки, миналата година - Камил Стох.

Браво, Владимир! Систематично, упорито и все по- нагоре в класацията. Знаем, че този спорт изисква много труд и лишения, но така са достигнали върховете и най-великите скачачи! Тук не става с връзки и познати. С огромна симпатия коментират всяко Твое участие полските коментатори в Евроспорт - от години следят добрите и слабите изпълнения и искрено насърчават. Във всеки спорт има спортисти, които будят симпатия и Ти си един от тях! Продължавай все така, стискаме палци!