Коментари - Жозе за уволнението от Рома: Елиминираха ме хора, които знаят малко за футбола | corner.dir.bg

Жозе за уволнението от Рома: Елиминираха ме хора, които знаят малко за футбола

Несправедливо и изненадващо беше, категоричен е Специалния

Обратно в новината
| Редактор : Динко Гоцев

Коментари - Жозе за уволнението от Рома: Елиминираха ме хора, които знаят малко за футбола | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 4

Вечното мрънкало, всички други са винаги виновни !

Жозети си остава същия наглец в продължение на 20 години ,никога вината не е в него ,уволняван е 10 пъти заради слаби резултати ,катеначо футбола който изповядваш може да ти върже на елиминация ама в дългосрочен план не върви ,а ти не си мениджър на Бърнли и Салернитана да играеш ултра защитно ,водиш все топ отбори

Колко треньора се сещаш, които не са уволнявани заради слаби резултатите все някога? Жозе може да е всякакъв, но и е спечелил всичко на клубно ниво, така че разбира доста повече от половината от треньорите, които изпълняват тая длъжност. Рома бяха в немилост докато не дойде той. Спечели им 2 купи, което не им се беше случвало от 100 години. Когато беше в Юнайтед направи същото и с тях. Тотнъм го уволниха точно преди да играят финал за купа, което беше супер малоумно. Така че е много напред с материала.

Значи казвате, че човекът, спечелил шампионатите на 4-те най-силни европейски първенства /Англия, Испания, Италия и Португалия/, носител на Шампионска лига /КЕШ/ с 2 различни отбора /Порто и Интер/ и носител на куп други купи не става? Ами, поздравявам Ви за компетентността.