Но и значими футболни мачове, както и надпреварата в Гран при на САЩ във "Формула 1" бележат изключително интересна неделя за феновете на спорта.
12 ч Тенис, турнир в Сингапур (жени) по F+
13,15 ч Супербайк, Гран при на Херес по Евроспорт 1
13,30 ч "ПСВ Айндховен" - "Хераклес" по Мтел спорт 1
13,30 ч Баскетбол, "Естудиантес" - "Барселона" по Диема спорт
14,30 ч "Кьолн" - "Вердер" по Евроспорт 2
15 ч Снукър, Англия Оупън, финал по Евроспорт 1
15,30 ч "Евертън" - "Арсенал" по Диема спорт 2
15,30 ч "Фейенорд" - "Аякс" по Мтел спорт 1
16 ч Тенис, турнир в Стокхолм, финал: Григор Димитров - Хуан Мартин дел Потро
по Спорт+
16 ч "Торино" - "Рома" по Ринг
16 ч "Ница" - "Страсбург" по Нова спорт
16,30 ч "Фрайбург" - "Херта" по Евроспорт 2
16,30 ч ЦСКА (М) - "Зенит" по Мтел спорт 2
17,15 ч "Верея" - "Септември" по Диема спорт
17,15 ч "Селта" - "Атлетико" (Мадрид) по F+
18 ч "Тотнъм" - "Ливърпул" по Диема спорт 2
18 ч "Троа" - "Лион" по Нова спорт
18 ч Колоездене на писта, Европейско първенство по Евроспорт 1
19 ч "Волфсбург" - "Хофенхайм" по Евроспорт 2
19 ч "Удинезе" - "Ювентус" по Ринг
19,30 ч "Витоша" - "Берое" по Диема спорт
19,30 ч "Динамо" (Киев) - "Зенит" по Мтел спорт 2
21 ч Снукър, Англия Оупън, финал по Евроспорт 1
21,45 ч "Реал" - "Ейбар" по Спорт+
21,45 ч "Лацио" - "Каляри" по Ринг
22 ч "Марсилия" - ПСЖ по Нова спорт
22 ч "Формула 1", Гран при на САЩ по Диема спорт
22,30 ч Баскетбол, НБА, "Бруклин" - "Атланта" по Диема спорт 2
12 ч Тенис, турнир в Сингапур (жени) по F+
13,15 ч Супербайк, Гран при на Херес по Евроспорт 1
13,30 ч "ПСВ Айндховен" - "Хераклес" по Мтел спорт 1
13,30 ч Баскетбол, "Естудиантес" - "Барселона" по Диема спорт
14,30 ч "Кьолн" - "Вердер" по Евроспорт 2
15 ч Снукър, Англия Оупън, финал по Евроспорт 1
15,30 ч "Евертън" - "Арсенал" по Диема спорт 2
15,30 ч "Фейенорд" - "Аякс" по Мтел спорт 1
16 ч Тенис, турнир в Стокхолм, финал: Григор Димитров - Хуан Мартин дел Потро
по Спорт+
16 ч "Торино" - "Рома" по Ринг
16 ч "Ница" - "Страсбург" по Нова спорт
16,30 ч "Фрайбург" - "Херта" по Евроспорт 2
16,30 ч ЦСКА (М) - "Зенит" по Мтел спорт 2
17,15 ч "Верея" - "Септември" по Диема спорт
17,15 ч "Селта" - "Атлетико" (Мадрид) по F+
18 ч "Тотнъм" - "Ливърпул" по Диема спорт 2
18 ч "Троа" - "Лион" по Нова спорт
18 ч Колоездене на писта, Европейско първенство по Евроспорт 1
19 ч "Волфсбург" - "Хофенхайм" по Евроспорт 2
19 ч "Удинезе" - "Ювентус" по Ринг
19,30 ч "Витоша" - "Берое" по Диема спорт
19,30 ч "Динамо" (Киев) - "Зенит" по Мтел спорт 2
21 ч Снукър, Англия Оупън, финал по Евроспорт 1
21,45 ч "Реал" - "Ейбар" по Спорт+
21,45 ч "Лацио" - "Каляри" по Ринг
22 ч "Марсилия" - ПСЖ по Нова спорт
22 ч "Формула 1", Гран при на САЩ по Диема спорт
22,30 ч Баскетбол, НБА, "Бруклин" - "Атланта" по Диема спорт 2