Футболът преобладава, тенисът от Австралия е в разгара си, а зимните спортове са на последната права преди Олимпиадата в Пьончан.
10,15 ч Тенис, Открито първенство на Австралия по Евроспорт
12,30 ч Ски, Световна купа, спускане (мъже) по БНТ HD и Евроспорт
14 ч Футбол: "Еспаньол" - "Севиля" по F+
14 ч Ски бягане, Световна купа, спринт по Евроспорт 2
14,30 ч Футбол: "Брайтън" - "Челси" по Диема спорт 2
15,45 ч Биатлон, преследване (мъже) по БНТ HD и Евроспорт
16 ч Футбол: "Лудогорец" - "Шахтьор" по Диема спорт
16,30 ч Футбол: "Хофенхайм" - "Леверкузен" по Евроспорт 2
16,45 ч Ски полети, Световно първенство по Евроспорт
17 ч Футбол: "Бърнли" - "Манчестър Юнайтед" по Диема спорт 2
18 ч Футбол: "Нант" - "Бордо" по Нова спорт
19,30 ч Футбол: "Манчестър Сити" - "Нюкасъл" по Диема спорт 2
19,30 ч Футбол: "Шефийлд Уензди" - "Кардиф" по Диема спорт
19,30 ч Футбол: "Хамбургер" - "Кьолн" по Евроспорт 2
19,40 ч Фигурно пързаляне, Европейско първенство по БНТ HD
20 ч Хокей от НХЛ: "Филаделфия" - "Ню Джърси" по Мтел спорт 2
21 ч Футбол: "Монпелие" - "Тулуза" по Нова спорт
21 ч Снукър, "Мастърс" по Евроспорт
21,45 ч Футбол: "Лас Палмас" - "Валенсия" по F+
22 ч Хокей от НХЛ: "Калгари" - "Уинипег" по Мтел спорт 1
22,30 ч Баскетбол от НБА: "Кливлънд" - "Оклахома" по Диема спорт
22,30 ч Фрийстайл ски по Евроспорт 2
10,15 ч Тенис, Открито първенство на Австралия по Евроспорт
12,30 ч Ски, Световна купа, спускане (мъже) по БНТ HD и Евроспорт
14 ч Футбол: "Еспаньол" - "Севиля" по F+
14 ч Ски бягане, Световна купа, спринт по Евроспорт 2
14,30 ч Футбол: "Брайтън" - "Челси" по Диема спорт 2
15,45 ч Биатлон, преследване (мъже) по БНТ HD и Евроспорт
16 ч Футбол: "Лудогорец" - "Шахтьор" по Диема спорт
16,30 ч Футбол: "Хофенхайм" - "Леверкузен" по Евроспорт 2
16,45 ч Ски полети, Световно първенство по Евроспорт
17 ч Футбол: "Бърнли" - "Манчестър Юнайтед" по Диема спорт 2
18 ч Футбол: "Нант" - "Бордо" по Нова спорт
19,30 ч Футбол: "Манчестър Сити" - "Нюкасъл" по Диема спорт 2
19,30 ч Футбол: "Шефийлд Уензди" - "Кардиф" по Диема спорт
19,30 ч Футбол: "Хамбургер" - "Кьолн" по Евроспорт 2
19,40 ч Фигурно пързаляне, Европейско първенство по БНТ HD
20 ч Хокей от НХЛ: "Филаделфия" - "Ню Джърси" по Мтел спорт 2
21 ч Футбол: "Монпелие" - "Тулуза" по Нова спорт
21 ч Снукър, "Мастърс" по Евроспорт
21,45 ч Футбол: "Лас Палмас" - "Валенсия" по F+
22 ч Хокей от НХЛ: "Калгари" - "Уинипег" по Мтел спорт 1
22,30 ч Баскетбол от НБА: "Кливлънд" - "Оклахома" по Диема спорт
22,30 ч Фрийстайл ски по Евроспорт 2