Съставът на Ивелин Попов се намира в Група Б на надпреварата, заедно с тимовете на Анталияспор с Веселин Минев, Кайзериспор и Генчлербирлиги. С успеха и трите спечелени точки съставът на българина поведе в единия от общо двата потока на турнира.

Ивелин Попов започна мача като титуляр и благодарение на отличното си представяне остана до самия край на срещата. Газиантепспор поведе още през първото полувреме с попадение на Демир още в самото начало на мача.

След почивката домакините се развихриха още повече, тогава дойде и звездният миг на Попов. Родният национал покачи в 58-та и 66-та минути. Малко преди първото си попадение българинът изпусна още едно положение, но след това се реваншира на феновете по най-добрия начин, предаде Гонг.

В края на мача гостите от Генчлербирлиги оформиха сами крайното 4:0 след автогол на Анте Кулусич.