Наполи победи Торино с 5:3 на „Олимпико” в един истински голов трилър, който сложи край на 30-ия кръг в Серия А. Публиката в Торино видя 8 гола, две дузпи (една вкарана и една пропусната) и всичко най-красиво от футболната игра. Бившият играч на „биковете” Джемайли вкара хеттрик за Наполи и бе изпратен с бурни освирквания от феновете на домакините, когато бе заменен. Кавани влезе като резерва, направи дузпа за Торино, а после вкара два страхотни гола, за да донесе успеха на южняците. Наполи се върна на 9 точки зад лидера и шампион Ювентус при оставащи 8 кръга до края на сезона. От първата минута двата отбора излязоха да се надиграват и тотално опровергаха клишето, че италианският футбол е затворен и скучен. След куп обрати. Наполи поведе след 10 минути. Един корнер беше изчистен слабо, Инсиние чукна за Джемайли, който прати снаряд в мрежата за 0:1. Джемайли не се зарадва на гола, защото започна кариерата си в Серия А именно в Торино. „Биковете” изравниха след друго меле при корнер. Маджо блокира удара на Камил Глик, но Едгар Барето от малък ъгъл успя да промуши през Канаваро за 1:1. В края на първата част Маджо бе съборен от Дармиан в наказателното поле и съдията Джанокаро даде дузпа. Хамшик стреля от бялата точка, но вратарят Жиле усети ъгъл, плонжира и спаси. Наполи поведе само 70 секунди след рестарта.