Първото полувреме пермина без някой от двата отбора да вземе изразително надмощие, като атаките следваха и в двете посоки. В края на първата част Сампдория започна да пресира все повече и повече, но тогава изненадващо гостите поведоха с 1:0.

Той надбяга двама защитници на домакините, овладя пас на Алваро Перейра и прехвърли излизащия да го срещне вратар на Дория Серхио Ромеро две минути преди края на първата част. Домакините отказаха да се предадат и започнаха здраво втората част, но вратарят Самир Ханданович се отличи с няколко много вещи спасявания.

Сансоне от близко разстояние на вложи сила, а след това и Мауро Икарди с глава нямаше шанса да изравни. И в идентична ситуация в добавеното време на мача Паласио вкара втори гол, предаде БТА.

Косовският ляв бек на Интер Шкодран Мустафи направи перфектен шпагат, след това стана и опъна дълъг пас напред, към Паласио, който се справи за втори път с вратаря Ромеро.