Наставникът на ЦСКА Милен Радуканов бе доволен от победата срещу Славия с 2:1 и е на мнение, че „армейците” са можели да водят с убедителна преднина още през първото полувреме, предаде репортер на Novsport.com. Все пак специалистът се ядоса, че пак е трябвало да треперят в края на мача. „Доволен съм от първото и второто полувреме на мача. Владеехме инициативата, създавахме положение след положение. Още първото можеше да е 4, 5 на нула за нас. После вкарахме два гола, успокоихме се и както се случва обикновено, в последните 15 минути треперехме. Трябва да променим това Нека всеки мач обаче да създаваме по 10 положения и ще вкарваме поне два гола. Оптимист съм преди мача с Левски. Това е най-важният мач в България. Левски е фаворит. Печелят последните си мачове доста убедително. Ние обаче се надяваме да ги победим, заяви младият специалист. Последните 15 минути, в които водим с 1:0 са поредният елемент от играта, върху който трябва да работим. Играхме абсолютно за този мач и сега започваме да мислим за този с Левски. Бяхме концентрирани да спечелим и се радвам, че го направихме“. „Вече майсторство и класа се изискват в такива моменти, за да реализираме. Нека създадем 10 положения, пък ще вкараме едно-две“. „Има време до мача с Левски, предстои ни цяла седмица работа.