Младежкият национален отбор на България записа втора победа над Андора в квалификациите за Евро 2015. Този път „лъвовете” спечелиха с 3:0 на „Естади Комунал”, след като на 1 юни се наложиха с 3:0 над аутсайдера в група 2. Селекционерът Михаил Мадански направи две промени в стартовия състав. Илия Мунин и Мартин Райнов започнаха вместо Георги Терзиев и Вилян Бижев. В отсъствието на получилия контузия в адукторите Терзиев с капитанската лента излезе Тодор Неделев. Именно след центриране на полузащитника на Ботев (Пловдив) от фаул дойде и първото по-интересно положение. Асен Георгиев обаче закачи съвсем леко топката с долната част на обувката и тя излезе в аут. В осмата минута Неделев стреля директно от фаул. Изстрелът му обаче профуча съвсем близо до лявата странична греда. Затворената игра на домакините и по-малкият като мащаби терен затрудниха леко момчетата на Михаил Мадански и до 34-та минута нямаше нова опасност пред вратата на домакините. Тогава Неделев изведе Радослав Кирилов с елегантен пас в дълбочина, но светкавичната реакция на Даниел Винардел му позволи да захлупи топката, преди да се стигне до шут от страна на българския играч. В 45-та минута Кирилов проби отляво, елиминира няколко съперници и бе спрян с нарушение от Уалид Бусанин. Ирландският съдия Робърт Роджърс отсъди дузпа, която капитанът Тодор Неделев реализира.