Българският нападател получи контузия и беше заменен принудително в 63-ата минута от Дарън Бент, съобщи БТА.

Именно Бент реализира с техничен удар попадението донесло победата в полза на столичани. Нападателят финтира защитата на "грънчарите" и вратаря Асмир Бегович и на празна врата пусна топката зад голлинията.

Това е втора победа за "белите" в шампионата.

В друга среща от кръга Александър Тонев влезе като резерва за "Астън Вила" при равенството 0:0 навън срещу "Хъл Сити". Българският национал замени Ашли Уестууд в 74-ата минута.

"Ливърпул" надигра с 3:1 у дома "Кристъл Палас" и се изкачи временно на първото място във Висшата лига. Луис Суарес, Даниел Стъридж и Стивън Джерард се разписаха в полза на отбора от Мърсисайд преди почивката.

Почетното попадение в полза на "орлите" бе дело на Дуайт Гейл четвърт час преди края.