В 11-та минута, при добра атака за Левски, Даниел Младенов центрира перфектно в наказателното поле, Шюрд Арш с глава от 7-8 метра заби топката неспасяемо в мрежата на домакините

Спартак Търнава успя да изравни резултата в 52-рата минута с гол на Томачек. Отбраната на Левски не се подреди добре, топката стигна до Томачек, който със силен удар вкара топката в мрежата на Пламен Илиев.

Спартак Търнава повежда в резултата след точно изпълнена дузпа от Томачек. Кархан бе фаулиран от Даниел Димов в наказателното поле, съдията отсъди дузпа и Томачек бе точен.

Главният мениджър на Левски Георги Иванов – Гонзо направи само една промяна в стартовия си състав за мача реванш със Спартак Търнава в сравнение с първата среща на стадион "Георги Аспарухов".

Македонецът Дарко Тасевски остава на резервната скамейка, а като титуляр започва холандският нападател Шюрд Арш.

Христо Йовов е възстановен от контузията, която имаше и също излиза като титуляр за "сините", предаде Гонг.

Съставът на Левски: Илиев, Мюлдер, Рисп, Милиев, Старокин, Грийн, Гаджев, Младенов, Йовов, Цветков, Арс.

Левски ще защитава героичния обрат на ”Герена”