Кристиано Роналдо не вкара гол, ядоса се и си го изкара на играчите на съперника, а неговият Ал Насър се провали в мач, който се очакваше да спечели.

Тимът от Риад не успя да победи като гост Ал Феиха - 0:0, с което изостана вече на три точки от лидера Ал Итихад.

Водачите не сбъркаха - 2:1 на терена на Ал Вехда.

Роналдо имаше два отлични шанса, но пропусна. Второто положение дойде в заключителните минути, но португалецът прати топката над вратата.

Ядоса се, а след последния сигнал камерите го уловиха да разменя гневни реплики с футболисти на домакините. Минути по-късно, вече пред стадиона, Кристиано раздаде автографи и изглеждаше по-спокоен, отколкото на игрището веднага след последния сигнал.

В 10 двубоя дотук като играч на Ал Насър, Роналдо е вкарал 11 гола. Остават 7 кръга до края на сезона.