Реал Мадрид постигна четвърта поредна победа в началото на сезона в Ла Лига, като спечели мадридското дерби срещу Хетафе с 2:1 на обновения "Сантяго Бернабеу".

Гостите бяха на няколко минути от спечелване на престижна точка, но английската звезда на "кралския клуб" продължи серията си голове, вкарвайки в 95-ата минута.

Това далеч не беше най-силния мач за отбора на Карло Анчелоти, но играчите му показа характер в края.

ВИЖТЕ РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА ТУК>>>

Те се оказаха изоставащи след гол на бившия им юношата им Борха Майорал в 11-ата минута, а след това изравниха с попадение на Хоселу в самото начало на второто полувреме, като това беше дебютно попадение за бившия играч на Еспаньол.

Дани Карвахал след това удари греда за домакините, но те все пак стигнаха до късно победно попадение на Белингам след добавка в 95-ата минута.

Така бившият играч на Борусия Дортмунд вкарва в първите четири мача на Реал, като попаденията му са общо пет.

"Кралския клуб" вече води в класирането с пълен актив от 12 точки, а Хетафе е 13-и с 4.

В друг мач от днес Реал Сосиедад победи като домакин Гранада с 5:3.