Ювентус нямаше проблеми да запише втора поредна победа от началото на груповата фаза в Шампионска лига.

"Бианконерите" се справиха със съпротивата на Йънг Бойс в Торино и се наложиха с 3:0.

В герой за тима на Масимилиано Алегри се превърна Пауло Дибала, който отбеляза хеттрик и вече има девет гола в Шампионска лига в кариерата си. Домакините трябваше да играят без суперзвездата си Кристиано Роналдо, който изтърпя наказание заради червения си картон срещу Валенсия в първи кръг.

Клубът му вече има шест точки и напрежението е върху другия фаворит в групата - Манчестър Юнайтед.

Юве не остави нищо на случайността и поведе още в шестата минута. Пауло Дибала получи пас по конец от Леонардо Бонучи и с едно докосване препарира Давид Вон Балмос.

В 34-а минута талантливият аржентинец се разписа отново. След удар на Блейз Матюиди вратарят спаси и при добавката Дибала вкара един от най-лесните си голове - 2:0.

През втората част Юве поиска дузпа за нарушение срещу Дибала, но такава не бе отсъдена. В 69-а минута обаче той стигна до своя трети гол след асистенция на Хуан Куардадо.

В 78-а минута Камара от гостите получи втори жълт картон.

Гледайте мачовете от Шампионска лига в каналите на A1.