Вече е много трудно да си представим, че някой може да спре Интер към юбилейната 20-а титла в Серия "А".

"Нерадзурите" на Симоне Индзаги продължават да играят великолепно, като разгормиха гостуващия Салернитана с 4:0 в 24-ия кръг.

Триумфът бе шести пореден, а любопитното е, че четирима различни голмайстори се разписаха, три от които през първото полувреме.

Маркус Тюрам откри резултата в 17-ата минута след пас на Карлос Аугусто. Само две минути по-късно новопривлеченият бразилски защитник подаде и за гол на Лаутаро Мартинес.

В 40-ата минута десният бек Дензъл Дъмфрис също вкара, а малко преди края точен беше австрийският нападател Марко Арнаутович.

Интер не изразходи много сили и това идва като добра новина преди важния осминафинален сблъсък с Атлетико Мадрид в Шампионска лига във вторник. Мачът е на "Сан Сиро".