Тежките моменти за Манчестър Юнайтед от началото на сезона в Англия продължават с пълна сила.

"Червените дяволи" паднаха тежко с 0:3 в домакинството си на Тотнъм и остават на 12-о място в класирането. Поражението пък е осмо в последните 20 двубоя у дома за тима на Тен Хаг.

Загубата отново повдигна и големия въпрос за бъдещето на нидерландския специалист. Юнайтед игра безобразно слабо, а неслучайно феновете на "шпорите" поздравиха Тен Хаг с популярното скандиране Sacked in the morning - Уволнен на сутринта.

Колкото до самия мач - Тотнъм поведе още в третата минута след гол на Бренън Джонсън. Ситуацията за Юнайтед стана още по-тежка в самия край на полувремето, когато Бруно Фернандеш. Португалецът се подхлъзна на мокрия заради проливния дъжд терен и извърши грубо нарушение, след което бе изгонен от рефера.

Интригата пък съвсем изчезна в самото началото на втората част, когато Кулушевски се разписа за 2:0.

След този гол "дяволите" съвсем свалиха гарда и получиха още един гол - в трети пореден мач се разписа Доминик Соланке.

Най-категоричната оценка за случващото се на "Олд Трафорд" пък бяха кадрите с напускащите далеч преди края на мача фенове на Юнайтед, които за пореден път дадоха сигнал на собствениците, че им е омръзнало да наблюдават позорната продукция от тима на Тен Хаг...