Дори Мадрид не пести упреци и възмущение от поредната проява на умишлена грубост от Серхио Рамос на терена.

Капитанът на Реал счупи носа на Милан Хавел от Виктория Пилзен с лакът още в 13-ата минута на мача от Шампионската лига.

Случи се при 0:0, а шампионите на Европа с лекота победиха с 5:0, което щяха да сторят и без да има нужда Рамос за пореден път да влиза в криминалните хроники.

Защитникът удари очевидно с умисъл Хавел, който опитваше да се измъкне от отбраната на Реал. Носът му бе счупен и кървеше обилно, а играчът на домакините бе извън терена за около 5 минути, за да опитат да го върнат в мача лекарите.

Успяха, за около 20 минути, след което бе сменен. Лицето му бе подуто, а днес ще бъде опериран.

Рамос нагло показа на рефера Денис Айтекин, че нападателят се е ударил в рамото му. Напълно невинен, както обикновено...

Всъщност, видеоповторенията са достатъчно ясни и дори про мадридският в. "Марка" не пести критиките в заглавие: "Поредният лакът на Рамос".

"Той отново се измъкна ненаказан", ядоса се Гари Линекер, водещ на студиото на BT Sport.

Всъщност, може да се окаже, че УЕФА ще разгледа инцидента. Така поне е по правилник, въпреки че едва ли някой помни последния случай, в който Рамос е бил наказан и по такъв сценарий.