Манчестър Юнайтед взе глътка въздух след двете поредни загуби и най-сетне победи. И то по какъв начин само. "Червените дяволи" постигнаха инфарктен обрат при домакинството си на Брентфорд, печелейки срещу лодонския тим с 2:1 н "Олд Трафорд"

Това стана факт благодарение на два наистина късни гола на Скот Мактоминей. Шотландският халф се появи в игра малко преди ркая на редовните 90 минути. Тогава резултатът бе 0:1 в полза на Брентфорд, а дълбоко в добавеното време МакТоминей на два пъти се разписа и така осигури три точки на своите след наистина страхотни заключителни минути.

По този начин Юнайтед ще има поне малко спокойствие след поражението от Галатасарай в Шампионската лига и това от Кристъл Палас в Премиър лийг миналия уикенд - като и двете загуби бяха у дома.

Нещата не потръгнаха никак добре за футболистите на Ерик тен Хаг, които изостанахa след гол на Матиас Йенсен в 26-ата минута за 0:1. Като отново вината може да се търси в Андре Онана, който категорично можеше да се намести доста, доста по-добре при изстрела

За едва трети път в историята си Манчестър допуска първия гол в шампионатен мач на "Олд Трафорд" в четири последователни мача.

Домакините се втурнаха напред, търсейки голове и стигнаха до три, всички в края на мача, като само два от тях бяха зачетени, но и това бе достатъчно. Първо втогол на Кристофър Aйер бе отменен заради засада на Антони Марсиал, играл с топката преди това.

Мактоминей вкара за 1:1 с изстрел в долния ляв ъгъл в 93-ата минута, а в 97-ата осифури победата на своите с гол с глава.