Манчестър Юнайтед се класира за осминафиналите в турнира за Купата на ФА след комфортна победа с 3:1 над втородивизионния Рединг на "Олд Трафорд".

"Червените дяволи" не успяха да се разпишат през първото полувреме, но през второто си гарантираха успеха с три бързи бразилски гола - два на Каземиро и един на Фред. Играчите в червено отправиха общо 25 удара и направиха не малко пропуски

Все пак тимът на Ерик Тен Хаг продължи впечатляващата си домакинска серия, побеждавайки в десети пореден мач.

Резултатът откри Каземиро в 54-ата минута след извеждащ пас на Антъни. Бившият халф на Реал Мадрид технично копна топката над вратаря, за да завърши.

Само четири минути по-късно той отново се прояви с прецизен удар по земя от далечна дистанция, който намери перфектно далечния ъгъл - 2:0.

В 65-ата минута бившият нападател на Ливърпул Анди Керъл получи втори жълт картон след грубо нарушение срещу Каземиро.

Резервата Фред направи резултата 3:0 само секунди по-късно след остро подаване на Бруно Фернандеш и удар с пета от близка дистанция.

Рединг изненадващо стигна до попадение в 72-ата минута, когато след центриране от корнер Амаду Мбенгу се разписа с глава.