Крумовград победи Славия с 1:0 във втори мач от новия сезон във футболния ни елит.

Хитът от миналия сезон започна по успешен начин и новата кампания, а след нулевото реми между Черно море и ЦСКА 1948 в първата среща за сезона, то именно в този двубой падна първия гол за сезона.

Вкара го капитана на тима Божидар Кацаров още в 11-ата минута, когато след недобро изчистване на бранителите в бели екипи, дефанзивният халф успя да се разпише.

Така той е човекът, открил головата сметка на сезон 2024/25 в родния елит, а това се оказа и еднственият гол в мача.

Самият Кацаров продължи да е главно действащо лице в срещата, след като в 65-ата минута влезе грубо в крака на противник и получи директен червен картон, оставяйки отбора си с човек по-малко.

Славия имаше малко над 25 минути, за да стигне до равенството, но не успя да го направи и така стартира сезона с поражение.

"Белите" също завършиха мача с човек по-малко, след като появилият се в 85-ата минута Емил Мартино успя да си изкара два жълти картона.