Английският национал от Брентфорд Айвън Тони се завърна на терена след 8 месеца заради наказание за нелегални залози, а с него се върна и победния дух на отбора му.

Нападателят носеше и капитанската лента на ръката си - жест, несъмнено направен от мениджъра Томас Франк в подкрепа на играча, който търпеливо изчака наказанието му да изтече.

Брентфорд спечели с 3:2 в домакинството на Нотингам Форест във Висшата лига, а Тони вкара първото попадение за тима си.

Гостите поведоха с ранен гол на Данило, а в 19-ата минута завърналият се лидер на атаката на домакините хитро изравни от пряк свободен удар, който изпълни бързо и хвана стената неподготвена.

Бен Мий направи 2:1 за Брентфорд, преди в 65-ата минута Крис Ууд да изравни.

Но Нийл Мопе отбеляза победно в 68-ата минута и тимът взе живителни три точки в битката за оцеляване, прескачайки в класирането точно днешния си съперник.

Брентфорд е 14-и с 22 точки, а Форест остава 16-и с 20.