Странно или не, националният отбор на Гърция продължава да е отличник в турнира Лига на нациите.

Южните ни съседи сътвориха истинска сензация преди няколко дни на "Уембли", побеждавайки Англия, а сега продължиха със силните резултати и след четири двубоя имат пълен актив от 12 точки.

Днес в Пирея бе победен отборът на Ейре с 2:0, като две попадения през втората част подпечатаха четвъртия пореден успех за гърците.

Анастасиос Бакасетас успя да открие в самото начало на втората част, а интригата в мача бе жива до самия край, когато Петрос Манталос оформи крайното 2:0.

Така след два успеха над Ейре и по един над Англия и Финландия, Гърция оглавява тази група и към момента е единственият тим в турнира с четири победи от четири мача.

В следващите дни това нещо могат да сторят Португалия и Румъния, които имат по три победи от три мача до момента, но преди да сторят това, Гърция е единственият перфектен тим в турнира.