Божидар Краев и неговият Уелингтън Финикс загубиха гостуването си на Мелбърн Виктори с 1:3 в мач от 15-ия кръг на австралийското първенство.

Българският футболист започна като титуляр срещата, но бе заменен на почивката, а през второто полувреме тимът му допусна обрат в резултата и си тръгна с празни ръце от стадиона на последния в класирането.

Уелингтън поведе в резултата в 13 минута, когато се разписа Оскар Завада. Мелбърн Виктори изравни в 32 минута, като точен бе Бруно Форнароли.

След почивката домакините вкараха две безответни попадения чрез Джейк Бримър в 54 и Томи Юрич в 91 минути, като по този начин стигнаха до успеха.

С тези три точки Мелбърн събра 14, но остава на последно място във временното класиране, където тимът на Краев е на 4-та позиция с 21 точки на сметката си.