Невероятният и изненадващ старт на Уотфорд и серията от четири поредни успеха във Висшата лига приключи.

"Стършелите" допуснаха домакинска загуба от Манчестър Юнайтед с 1:2 в двубой от петия кръг на шампионата.

"Червените дяволи" започнаха по-активно двубоя, но Давид Де Хеа трябваше да се намесва в 16-та минута след опасен удар на Трой Дийни.

По-добрата игра на гостите все пак даде резултат в 35-та минута, когато центриране на Ашли Йънг стигна до Лукаку и белгиецът откри.

Само три минути по-късно, Юнайтед вече имаше преднина от два гола, а автор на попадението бе Крис Смолинг, който вкара с красив удар от воле.

През втората част Уотфорд заигра доста по-добре и след няколко пропуснати шанса, успя да върне едно попадение.

В 65-та минута Докоре върна към Андре Грей, който бе оставен непокрит и безпроблемно намали.

"Стършелите" се активизираха в търсене на изравнителен гол, но без успех.