В среща от третия ден на междинния турнир в София, част от женската Национална волейболна лига, Левски Волей (София) спечели първото от четирите големи дербита от програмата в зала Христо Ботев.  Пред около 250 привърженици и на двата тима вицешампионките надиграха отбора на Казанлък Волей (Казанлък) с 3:0 (25:14, 25:19, 25:22), информира bgvolleybal..com. В първия гейм „сините“ напълно доминираха на терена.  Силното им оръжие беше сервисът и той им донесе цели 5 аса в тази част.  В същото време софиянки и посрещаха далеч по-добре, а нападението им бележеше точка след точка, за да се стигне до категоричното 25:14.  Във втория гейм се поразиграха нападателките и на Казанлък, но сякаш синята блокада чакаше точно това, за да се изяви.  С цели 5 точки от този елемент в гейма Левски успя да наложи своята воля и в тази част, а отлично играещата Гергана Петрова заби последната топка за 25:19.  Розите тръгнаха да търсят обрат и в началото на третия гейм установиха контрол над играта.  Като че ли и съперникът бе позагубил концентрация и волейболистките на Стоян Гунчев успяха да натрупат 6 точки аванс при 15:9.  Дойде време обаче Нася Димитрова да влезе в ролята си на истински лидер в отбора на Левски.  С чудесната си игра на блокада и най-вече в нападение, тя поведе момичетата на Радослав Бакърджиев към успеха и в този гейм.  При 17:17 резултатът вече беше изравнен и Сините отново наложиха своето надмощие, за да стигнат до крайното 25:22 и да триумфират като победителки. Топреализатор на мача стана Гергана Петрова с 16 точки за Левски, следвана от нейната съотборничка Нася Димитрова с 15.  Славина Колева бе най-резултатна за Казанлък с 14 точки.