Марек Юнион-Ивкони победи КВК Габрово с 3-0 във втората среща от финалната серия на Суперлигата на България при мъжете и по този начин отборът от Дупница защити шампионската си титла на България. Волейболистите на Найден Найденов напълно доминираха в днешната среща и заслужено стъпиха отново на върха в мъжкия ни волейболен шампионат, след като надвиха своя съперник с 25:16, 25:19 и 25:19 в отделните геймове. Дупничани бяха спечелили първия мач в зала “Самоков“ с 3-1, а днес дори не дадоха шанс на своя съперник, който се надяваше да победи и да доведе битката за титлата на България до трети мач. Играчите на Марек Юнион-Ивкони, които спечелиха и Купата на България през този сезон, успяха да отстранят на четвъртфиналите отбора на Арда, а след това на полуфиналите се справиха и с тима на Нефотхимик 2010.